|
В Україні з'явилася безоплатна онлайн-платформа для вивчення математики
19:11 / 06.09.2024
Наразі на Khan Academy доступні три курси українською – з арифметики, основ алгебри та матаналізу – все у форматі коротких відеоуроків, конспектів і тестів. Команда благодійного фонду KSE Foundation разом зі студентами та викладачами Київської школи економіки українізує платформу дистанційної освіти Khan Academy. До реалізації проєкту долучена команда з понад 70 фахівців: перекладачі, актори дубляжу, аудитори, редактори, фахівці пре- та постпродакшену, методисти й волонтери. «Наша робота – це трішки більше, ніж просто переклад. Ми називаємо це локалізацією, адже адаптуємо стилістику пояснень і термінологію під українські реалії, записуємо заново відео, – розповідає координатор процесу локалізації Khan Academy в Україні Тарас Павлов. – Водночас, ми намагаємося зберігати суть платформи – природність пояснень, заклик до допитливості та обережне підштовхування учнів до спроб». Збір коштів розпочали у травні цього року і, завдяки внескам благодійників, команда проєкту вже переклала понад 2 мільйони слів, озвучила та адаптувала більш ніж 70 годин відео для курсів: «Арифметика», «Основи алгебри» та «Передмова до математичного аналізу». У планах – локалізація українською понад 5 тисяч уроків із природничих наук, інженерії, економіки, комп'ютерного програмування й математики, а також інтерактивних конспектів і тестів до них. «Ми хочемо зробити STEM-освіту (природничі науки, технології, інженерія, математика) відкритою в Україні, аби кожна дитина мала доступ до кращих освітніх матеріалів будь-де й будь-коли, – коментує заступниця директорки з гуманітарного напрямку KSE Foundation Марина Борисенко. – Локалізація українською мовою онлайн-платформи Khan Academy – наш внесок в освітнє майбутнє України». Підтримати локалізацію STEM-уроків може кожен. Зробіть свій внесок у подолання освітніх втрат школярів за цим посиланням. Довідково: Khan Academy — американська некомерційна організація, яка розробляє освітній онлайн-контент. Платформою користується третина студентів США, вона перекладена більш ніж 40 мовами, має 165 мільйонів зареєстрованих користувачів зі 190 країн. Khan Academy підтримується Google, Фондом Білла та Мелінди Гейтс і міжнародними благодійниками. Окрім допомоги учням, Khan Academy створена для підтримки вчителів та дозволяє батькам спостерігати за прогресом своєї дитини. |
Пошук:
Роман Сирінський
Стаття присвячена аналізу ленінської національної політики та розвінчанню як радянського міфу про її кардинальну відмінність від практик, які мали місце в національній політиці СРСР постленінського періоду, так і міфологем сучасної російської пропаганди, яка вслід за своїм диктатором часто твердить про «створення» України Леніним та більшовиками.
За сприяння кіберполіції України, компанії Binance, Харківського національного університету внутрішніх справ та ГО «Брама» незабаром стартує національний конкурс для студентів CYBER SECURITY CAMP. Метою заходу є підвищення обізнаності молоді в питаннях цифрової безпеки, протидії онлайн-загрозам та навичок у сфері кібербезпеки.
Вже традиційно, 30 вересня о 15.00, в рамках організаційних заходів під час святкування Всеукраїнського дня бібліотек, в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться урочисте підведення підсумків конкурсу читацьких відгуків «Книголюб-2024.
26 вересня 2024 року о 16:00 в Одеській національній науковій біблоітеці відбудеться презентація перевидання агробестселера Євгена Чикаленка «Розмова про сільське господарство».
23 вересня 2024 року запрошуємо шанувальників книги та любителів графіки на відкриття унікальної книжкової виставки «Екслібрис: мистецтво крізь віки».
Наразі на Khan Academy доступні три курси українською – з арифметики, основ алгебри та матаналізу – все у форматі коротких відеоуроків, конспектів і тестів.
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.012 |