ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Одеські музиканти під час ракетних атак записали україномовний сингл
19:49 / 24.05.2022

Саундпродюсер Scorpions залучив музикантів з Одеси до проекту Music Against War

Людмила Мазур: Наша місія — нести любов і культуру

Українські музиканти, залишаючись у рідній Одесі, презентували світові новий реліз-триплет. Співачка Людмила Мазур разом із саундпродюсером PlusStepper робили запис власного синглу Richka «Річка» під час сирен повітряної тривоги та гучних вибухів по всій країні. «І це символічно. Адже сила духу нашого народу та світла душа української пісні перемагають агресію» — надсилають музиканти свій меседж. Peace and Love є головним лейтмотивом реггі Reggae і Dub музики, у стилістиці якої працюють музиканти з Одеси. А концепція миру і любові і є тим вектором, що наразі так потрібен кожному.

Творчий тандем PlusStepper & Mila Mazur також має виданий альбом No War «Ні війні», обробку української народної пісні з якого додав до своєї міжнародної платформи «Music Against War» Дітер Діркс, легендарний саундпродюсер Scorpions. Долучитися до проекту може кожен музикант.

Українські фольклорні мотиви у тексті та мелодії нової пісні одеських музикантів, змішані із сучасним електронним саундом і глибокими вібраціями, – так звучить «Річка» в аранжуваннях потрійного синглу. «Чарівний голос Міли Мазур лунає ностальгічно, але з позитивом, аби підтримати весь народ! Два артисти, що залишилися на своїй землі та обрали культуру своєю зброєю проти війни», — пише у рев'ю французьке медіа Culture Dub. У релізі слід відзначити оригінальний deep remix на сингл від саундмейкера Jungle Rootz, а також автентичну обкладинку, виконану дизайнером Костянтином Нестеренко у стилістиці етно примітивізму.

Композицію вже підтримали медіа та радіостанції з Бельгії, Британії, Ірландії, Іспанії, Італії, Кіпру, Німеччини, Польщі, Франції, Канади, США. Найстаріше друковане видання Західної півкулі The Jamaica Gleaner відзначило сингл у вагомій статті про історію реггі. «Наша місія – нести українську культуру і любов, — розповідає Людмила в інтерв'ю британському журналу Sound Mag, — тому ми плануємо літній концертний тур Ukrainian Dub for Peace країнами Європи і вже отримали запрошення на участь в найбільшому європейському Dub & SoundSystem Culture фестивалі – Dub Camp Festival, що проходитиме у Франції у липні цього року».

Послухати нову композицію Richka можна на всіх популярних стрімінг платформах (Apple Music, YouTube Music, Spotify) за посиланням: http://li.sten.to/richka

http://soundcloud.com/plusstepper/sets/richka

Пошук:
розширений

Руслан Весел
Народні санкції. Як протидіяти міжнародному бізнесу на крові
Як допомогти владі очищати країну від підприємств, що не можуть розпрощатися з РФ

Мистецькі промені серед воєнних буднів
У важкі часи рятуємось не тільки книгами, а й споглядаючи прекрасне. Запрошую і вас відвідати виставковий зал Одеської обласної організації Національної спілки художників України
«Коти бібліотечного світу»: до Міжнародного дня котів
Щороку 8 серпня відзначається Міжнародний день котів – неофіційне свято на честь котів, започатковане у 2002 році Міжнародним фондом захисту тварин. Цього дня котам дякують за їх заслуги, виказують своє шанування і любов. У 2020 році піклування про Міжнародний день котів перейшло до Міжнародної організації догляду за котами, яка з 1958 року прагне покращити здоров'я та добробут домашніх улюбленців у всьому світі.
Культові книжки: сучасна українська література. Частина 2
Продовжуємо публікацію огляду знакових книжок сучасної української літератури. Друга п’ятірка дуже потужна. Якщо ви досі не знайомі із сучукрліт та не знаєте як до неї підступитись, сміливо хапайте будь яку із добірки.
Культові книжки: сучасна українська література. Частина 1
Сучасна українська проза динамічно розвивається та рясніє яскравими іменами, які достойно представляють нашу літературу за кордоном. З кожним роком список живих «класиків» поповнюється й розширюється. Але зараз перед майстрами пера стоять непрості завдання. Читач дуже часто зі скепсисом ставиться до нових імен та може відверто губитися в безмежному асортименті видань. Бібліотекарі Одеської національної наукової бібліотеки підготували добірку із непересічних книжок сучасної української літератури. Пропонуємо до уваги першу частину видань. Впевнені, що серед них ви неодмінно знайдете цікаву для себе.
Краєзнавство за покликом душі: творча зустріч з Василем Вельможком
25 липня о 12.00 у читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки (вул. Акад. Філатова, 1) відбулася творча зустріч з Василем Вельможком, відомим краєзнавцем, головою Одеського регіонального об’єднання творчих осередків мариністів «Всеукраїнська спілка письменників-мариністів». Василь Іванович, фізиком за фахом, є викладачем вищої категорії, членом Національної спілки журналістів України, Національної спілки краєзнавців України.© 2005—2022 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2022 S&A design team / 0.041