ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




Прем'єри в Оперному театрі
15:02 / 07.11.2021

В Одеському оперному театрі 7 листопада відбудеться прем'єра оновленої версії балету «Жар-птиця» І. Стравінського, передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я».

Про це повідомив режисер-постановник балету Георгій Ковтун в ході брифінгу під час генеральної репетиції.

Г. Ковтун нагадав, що балет уже був представлений глядачам під час фестивлю мистецтв у Оперному 2013 року. З того часу склад театральної трупи значно оновився, як і деякі нюанси постановки. «Найбільшої хореографічної трансформації зазнав образ Кощія Безсмертного», — зазначив режисер.

Диригент Одеського національного академічного театру опери та балету В'ячеслав Чернухо-Воліч вважає бачення постановника не хрестоматійним, хоча в історії і присутні темні та світлі сили, їхня боротьба та перемога любові. Він додав, що матеріал дуже складний, але завдяки збігу його поглядів із Г. Ковтуном співпраця вийшла плідною.

Зазначимо, що у зв'язку з карантинними обмеженнями з метою запобігання розповсюдження інфекції COVID-19 прем'єра 7 листопада відбудеться без глядачів.

10 листопада в Одеському національному академічному театрі опери та балету вперше виконають версію твору Моріса Равеля «Болеро», передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я».

Режисер-постановник балету заявив, що це складний спектакль і в Україні немає подібних вистав. Він зазначив, що всі редакції «Болеро» відрізняються і ця теж буде унікальною.

Уривки з балету одесити та гості міста могли бачити на балетному гала-концерті просто неба, присвяченому Дню Незалежності України.

«Вперше для себе я експериментую з поєднанням кольору та хореографії. Цей балет — своєрідна симфонія костюмів, між кольорами яких розігрується власна історія», — додав режисер-постановник.

Художник-сценограф Євген Гуренко відзначив, що спектакль буде незвичайним завдяки поєднанню кольорів і танцю. Декорації до балету, за словами художника, також ексклюзивні, адже при створенні їх він засновувався лише на баченні режисера.

Через карантинні обмеження з метою запобігання розповсюдження COVID-19 прем'єра 10 листопада відбудеться без глядачів.

Пошук:
розширений

Автор
Лелеки повернулися на укріплені енергетиками ДТЕК Одеські електромережі гнізда
На укріплені ДТЕК Одеські електромережі гнізда повернулися лелеки. Наразі птахи заселили 100% своїх домівок, а це − 257 платформ. На початку 2024 року енергетики встановили 4 платформи, до кінця року планують змонтувати ще 16. Попри війну енергетики продовжують дбати про захист біорізноманіття та довкілля. Роботи проводять під егідою проєкту #Лелеченьки, спрямованого на захист та збереження популяції білого лелеки. Він відповідає принципам ESG та Цілі Сталого розвитку Глобального Договору ООН №15 – «Збереження екосистем землі».

«Все, що ми пам'ятаємо, – неправда»
Презентація 8-го видання проєкту «Стара Одеса у фотографіях» зібрала повний зал в Одеській національній науковій бібліотеці
«Палітра рідного міста»: виставка картин Володимира Василенка в ОННБ
3 квітня 2024 року в головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки відбулося відкриття персональної виставки картин художника, члена НСХУ Володимира Василенка «Палітра рідного міста». Володимир Сергійович – учасник багатьох всеукраїнських та регіональних виставок. Роботи митця знаходяться в приватних колекціях України та зарубіжжя.
SHABO провело серію дегустацій Великих вин України
Одне з провідних українських виноробних підприємств SHABO провело серію дегустацій, присвячену 20-річчю компанії.
Перформативна вистава «Ось Таке Мистецтво»
У період війни, коли багато людей втратили свої сталі засоби існування, вистава «Ось Таке Мистецтво» дала простір надії на новий початок. Вистава відбулася в Одесі 22 березня 2024 року.
Віктору Васильовичу Сердюку — ректору університету (1975-1987) 17 березня виповнилося 90 років
«У роки ректорства Віктора Васильовича Сердюка Університет отримав статус провідного вишу України у науково-дослідній роботі. Щорічний прибуток від наукової діяльності госпдоговірної тематики становив понад 14 мільйонів карбованців. Це дозволило збудувати корпус гуманітарних факультетів, два гуртожитки, провести капітальний ремонт Наукової Бібліотеки. — вiдзначив ректор В. Труба.



© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.013