ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
«НІКОГО НЕ ЗАЛИШИТИ ОСТОРОНЬ»: ЗАЛУЧЕННЯ 20 ПАРТНЕРІВ ДО ЕСТАФЕТИ SDG RELAY
10:24 / 28.09.2020

25 вересня, Україна. ГО «Startup Kyiv» проводить всеукраїнську віртуальну естафету SDG Relay в рамках Глобального тижня Act4SDGs. Мета естафети – підвищити обізнаність щодо Цілей сталого розвитку в Україні та зібрати кошти для розробки, реалізації та розширення навчальних програм світового рівня з підприємництва та інновацій абсолютно безкоштовно для української молоді, яка має амбіції завдяки своїм ідеям сприяти досягненню принаймні однієї з Цілей сталого розвитку!

У цей день, 25 вересня, відзначається п’ята річниця прийняття Резолюції Генеральної Асамблеї ООН «Перетворення нашого світу: Порядок денний у сфері сталого розвитку до 2030 року». Це важливий день для всієї планети, який покликаний ще раз нагадати, що від кожної людини залежить зміна світу на краще.

У 2015 року світові лідери погодились на спільний план для планети та людей на ній, прийнявши 17 Цілей сталого розвитку, які є універсальним закликом до дій, спрямованим на подолання бідності, захист планети та забезпечення добробуту та процвітання всіх людей. Цілі взаємопов’язані, вони стосуються всіх країн і мають на меті нікого не залишити осторонь.

У 2020 наше життя перевернув COVID-19. Пандемія змусила людей об’єднатись, аби переосмислити та створити краще майбутнє. І поки нині в Генеральній Асамблеї збираються лідери держав світу, у кожної людини є можливість побути «Генеральним Секретарем своєї Планети» і вживати заходів для досягнення Цілей сталого розвитку. Аби після цього переломного моменту ми рухались у правильного напрямку – до сталого світу.

Одним з таких заходів і є проведення естафети SDG Relay. Естафета є цілком універсальною, адже її учасники можуть бігти будь-яку дистанцію, у будь-якому куточку України у будь-який час впродовж 25 вересня. Після забігу – зробити публікацію в соціальних мережах з висвітленням не лише фотографії участі в SDG Relay, а і додаткової інформацію про те, чому Цілі сталого розвитку є важливими і як їх досягненню може сприяти кожна людина.

Засновниця Громадської організації «Startup Kyiv» та ініціаторка естафети, Алевтина Пабст, вірить, що ця естафета – це лише початок довгого шляху, що принесе помітні сталі результати. Саме тому до події були залучені бізнес, громадський сектор, медіа та освітні заклади.

Серед соціально відповідальних українських компаній, до естафети вже долучились Carlsberg Ukraine, Intellias, Danfoss Ukraine, Beetroot Ukraine, EVERLEGAL, Novo Nordisk, Фармак, Caparol Україна, Winner Group Ukraine, ДТЕК, Oriflame Ukraine та дві платформи, що об’єднують бізнес — European Business Association та American Chamber of Commerce in Ukraine. Також долучились партнери з громадського сектору — Фонд Східна Європа, ThinkYoung, HUB 4.0, Твій простір можливостей, та медіа — Громадське радіо і Mind. UA.

Окрім того, з ГО «Startup Kyiv» в рамках естафети SDG Relay співпрацюють університети, що залучають своїх студентів і також сприяють підвищенню обізнаності щодо сталого розвитку.

Детальніше про подію: www.sdgrelay.com

Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ЦВЕТ ПОБЕДЫ — ЖЕЛТЫЙ
На президентских выборах в Молдове побеждает проевропейский кандидат.

Стріт-харасмент в Україні: дослідження та фотопроєкт #Небезмежність
27 листопада UNFPA Україна, Фонд ООН у галузі народонаселення спільно із партнерами представив фотопроєкт #Небезмежність, та перше соціологічне дослідження щодо стріт-харасменту в Україні.
«Відгомін лихоліття: нестихаючий біль голодоморів»
До Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні
Національний День дівчат у технологіях вперше відбувся онлайн: віртуальні екскурсії до провідних STEM-компаній
CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” і UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення у рамках ініціативи #ДівчатаSTEM провели Національний День дівчат завдяки фінансовій підтримці уряду Швеції. Партнером заходу виступило Міністерство цифрової трансформації України.
З книжкової полиці: «Літопис» Самійла Величка
Одеська національна наукова бібліотека поповнилась неймовірно цікавим і цінним академічним виданням – «Самійло Величко “Літопис”» (Київ: Кліо, 2020). Хочеться вважати цю надзвичайну подію дивовижним збігом обставин, адже книга надійшла саме на завершення тижня мови, під час якого в ОННБ реалізовано проект «Бібліотека – простір культури мовлення», приурочений до Дня української писемності та мови.
Національний День Дівчат у технологіях: онлайн-екскурсії до провідних STEM-компаній
CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” і UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення, за фінансової підтримки уряду Швеції, у рамках ініціативи #ДівчатаSTEM проведуть Національний День Дівчат у технологіях, що відбудеться 19 листопада 2020 року. Партнером заходу виступить Міністерство цифрової трансформації України.© 2005—2020 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2020 S&A design team / 0.045