ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Понад 7000 л крові здали українці у 2023 році через платформу ДонорUA
19:49 / 04.01.2024
Понад 7000 л крові здали українці у 2023 році через платформу ДонорUA

Протягом 2023 року на платформі ДонорUA було підтверджено понад 14 000 донацій крові. Також ДонорUA провели 60 виїзних донацій у понад 10 містах — на цих подіях кров здали 2346 людей. В сумі це більше 7000 л крові та потенційно до 50 000 врятованих життів.

Всього за рік на платформі ДонорUA зареєструвалися понад 35 000 нових донорів крові. Спільно з МОЗ за рік ми організували 35 доставок крові для фронту, кожна з яких може врятувати до 1500 поранених.

«Важко вітати сьогодні із святами. Та ми продовжуємо збиратись на роботу, возити дітей в садочки і школи, планувати день. І ви продовжуєте здавати кров. Щоразу, отримуючи від платформи ДонорUA сповіщення, ви йдете і здаєте кров. Ви — саме та надійна сила, що потім тече в жилах наших захисників і захисниць. Ви даруєте можливість дітям з онкозахворюваннями мати ще один день і шанс на перемогу над раком. Ви — неоціненний скарб для пацієнтів, яким роблять пересадку органів. Ви є тією стабільністю і надійністю для українців. Дякую вам за те, що за покликом серця здаєте кров і не чекаєте подяки, хоча вона важлива. Сьогодні я вам дякую за вас. Нас уже більше 150 000 і ми точно та сила здоровʼя, що підтримує Україну», — ділиться Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

Кампанія #Розквітай

У Всесвітній день донора, 14 червня, ДонорUA запустили кампанію #Розквітай, що популяризує донорство крові через турботу про себе, дозвілля та красу. Відкриття кампанії відбулося у 9 містах: Києві, Дніпрі, Миколаєві, Тернополі, Чернівцях, Вінниці, Рівному, Кропивницькому та Черкасах.

Станом на кінець року в межах кампанії було проведено 9 донацій у 4 містах: Києві, Дніпрі, Миколаєві та Кропивницькому. 375 донорів поділилися кров'ю на цих заходах.

У Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Рівному та Львові пройшли виставки #Побач. Експозиція складається з 12 портретів реальних донорів крові, доповнених їхніми особистими історіями. Більше 20 000 людей побачили виставку, і з них 21 сміливець та сміливиця поділилися власними історіями донорства на сайті. Ви також можете розповісти про свій досвід, ставши частиною онлайн-галереї #Побач.

Додай Червоного

Майже щомісяця у Києві в готелях мережі Radisson Blu Hotel проходить традиційна акція «Додай червоного», де кров можуть здати всі охочі. За 2023 рік таких подій було 9, і долучилися до них 436 донорів. Під час передріздвяної акції 23 грудня «додав червоного» і міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, підтримавши донорський рух власним прикладом.

Корпоративні дні донора

Корпоративні дні донора — можливість для бізнесу та державних установ організовано долучитися до донорського руху. Такі заходи розвивають корпоративну соціальну відповідальність компаній та культуру донорства в суспільстві. Отримані кошти дозволяють ДонорUA організовувати інші тематичні події для залучення донорів, вести просвітницьку діяльність і транспортувати донорську кров до прифронтових регіонів.

Протягом року ми провели 37 корпоративних днів донора, де кров здали 1345 працівників бізнесу та державних підприємств. Раді вітати цьогоріч у донорському русі Американську торговельну палату, НКРЕКП, ПрАТ «МХП», MacPaw, Ciklum, SQUAD, ZoolaTech, SKELAR, Smart Solution, Kadium Development, Razom Group, L'Oréal, Mirum clinic і Клініку Святого Миколая, LIGA ZAKON, «Фармак», Укрексімбанк, Ocean Plaza, Carlsberg, «Філіп Морріс Україна», БФ «Сміливі відновлювати» і всіх, хто долучилися.

Найтепліший день донора

Щороку в період зимових свят ДонорUA організовує Найтепліші дні донора, де збирає кров для маленьких пацієнтів дитячих лікарень. Цього року 27 грудня такі донації пройшли у Тернополі, Кропивницькому, Вінниці, Миколаєві та Чернівцях. 258 людей поділилися кров'ю та принесли для малечі багато подарунків. Дякуємо за вашу чуйність!

Моя група крові

У листопаді ДонорUA запустили проєкт «Моя група крові», в межах якого проводяться акції з безкоштовного визначення груп крові всім охочим. На сьогодні такі акції регулярно відбуваються у Запоріжжі, Чернівцях, Кропивницькому, Одесі, Львові та Хмельницькому. Вже 783 людини дізналися свою групу крові та долучилися до донорського резерву, аби рятувати життя разом із великою родиною ДонорUA.

Дякуємо всім донорам та партнерам, амбасадорам та волонтерам, котрі разом із нами підтримували кровообіг країни протягом важкого року. Ваша кров переможе!


Коментарі

Немає коментарів
Контрольний код: *
 
 
введіть, будь ласка, літери, які ви бачите зліва
Ваше ім'я: *   Ваш e-mail:
Коментар: *
Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Прогнозованість та історії успіху: Сергій Токарєв про те, як розвивати tech-індустрію України
Аби розвивати український технологічний сектор та залучати іноземні інвестиції, необхідно показувати світові прогнозованість. У цьому переконаний Сергій Токарєв tech-бізнесмен та співзасновник інвестиційної групи Roosh, яка розвиває та масштабує технологічні бізнеси у всьому світі.

Вистава Одеського музично-драматичного театру ім. В Василька у шортлісті 6-ого Фестивалю-Премії «ГРА»
Ще один етап 6-го Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії «ГРА» успішно пройдено: експерти наживо переглянули вистави лонгліста, провели голосування і сформували шортліст. Тож Національна спілка театральних діячів України (НСТДУ), яка є засновницею та організаторкою Фестивалю-Премії, оприлюднила список вистав, які пройшли до ФІНАЛУ. У списку у номінації «За найкращу камерну виставу» постановка Олександра Самусенка «1900-й. Легенда про піаніста» Одеського академічного музично-драматичного театру імені В. Василька.

Останні новини:
13:51 24.07.2024
12:14 24.07.2024
11:17 24.07.2024
10:36 24.07.2024
10:32 24.07.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.011