СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ ПРО ПІДСУМКИ 2021-ГО ТА ПЛАНИ НА 2022-Й РІК
17:52 / 21.01.2022
Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький розповів у телеефірі про підсумки роботи регіональної влади у 2021 році та поділився планами на 2022-й рік.
Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеської ОДА.
65 стипендий — это 65 специалистов, которые остались в Украине, чтобы развиваться и вносить конкретный вклад в развитие технологического сектора. Мы увидели результат и приняли решение расширить программу в этом году.
З 12 по 21 червня 2026 року за підтримки Державного агентства України з питань кіно відбудеться щорічний міжнародний фестиваль кіномистецтва для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест».
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р. Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»