ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Семінар-практикум на тему: «Дезінформація як інструмент гібридної війни: особливості поширення та можливості протидії»
Дата: 28.08 09:30
Місце проведення: Конференц-зала Orange-Hotel, вул.Грецька, 1а
Організатори: За фінансової підтримки Програми розвитку співробітництва та просування демократії Міністерства закордонних справ Литовської Республіки та за сприяння Державного комітету телебачення і радіомовлення України

Додаткова інформація:

Семінар організовано в рамках проєкту Центру публічної дипломатії (ЦПД) «Інформаційні війни проти України та інших європейських країн: досвід Литви у протидії пропаганді».

В семінарі візьмуть участь: керівництво обласної ради, Віце-Маршал Сенату Республіки Польща Міхал Камінські, експерт з питань інформаційної безпеки, лектор та дослідник Інституту міжнародних відносин та політології Вільнюського університету Неріюс Малюкевічус, голова Центру промоції змін «Взаємодія», керівник апарату Віце-премєр-міністра України з гуманітарних питань Сергій Сиротенко.

Запрошено до участі: Надзвичайного та Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні пана Вальдемараса Сарапінаса та Генерального консула Республіки Польща в Одесі пані Катажину Солек.

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
10:00 28.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.026