![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
Хроніки відновлення звільненої території Херсонщини за 4 серпня
![]() 16:30 / 05.08.2024
ОДЕСА, 05 СЕРПНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Представники Херсонської обласної військової адміністрації повідомили про обстановку в регіоні. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться у Телеграм-каналі Херсонської ОВА. У повідомленні облвійськадміністрації сказано: Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 4 серпня👇 ✅Для відновлення світла на Херсонщині працювали 28 бригад – це 153 робітники та 46 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Високопілля, Велику Олександрівку, Нововоронцовку, Херсон, Білозерку та Комишани. ✅Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 10 робітників Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 3 адресами у житлових будинках, де OSB-листами закрили 66 вікон. ✅Загалом на деокупованій Херсонщині сапери обстежили 334 665,6 гектарів територій, з них 301 834,5 гектарів – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено понад 193 тис. вибухонебезпечних предметів. ✅Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 1680 буханок хліба, 250 порцій гарячих обідів та 1642 літри води. Працюємо далі! |
Пошук:
![]() ![]() Руслан Весел
Жага до перемоги у спортсменів Одеської області завжди була потужною. Тому, незважаючи на важкі часи, спричинені російською агресією проти України, представники нашого регіону продовжують здобувати спортивні вершини.
![]() ![]() ![]() 28 червня 2025 року в Одеській національній науковій бібліотеці, в рамках публічного освітнього філософського проєкту Доктрина Соліс, за підтримки Одеської обласної Ради Миру та кафедри філософії ОНУ ім. І.І.Мечникова відбудеться лекція-дискусія за участі кандидата історичних наук, доцента ОНУ ім. І.І.Мечникова Вадима Чепіженка «Злочини, слідство та покарання на середньовічному Заході».
![]() Останні новини:
16:37 27.06.2025
![]() 15:45 27.06.2025
![]() 14:55 27.06.2025
![]() 13:42 27.06.2025
![]() 12:35 27.06.2025
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.121 |