ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Херсон

Безоплатна освіта для партнерок українських військовослужбовців та ветеранів: Projector Foundation оголошує другий набір

Безоплатна освіта для партнерок українських військовослужбовців та ветеранів: Projector Foundation оголошує другий набір

Projector Foundation оголошує набір на безоплатне онлайн-навчання у сфері креативних та IT індустрій. Це продовження проєкту, спрямованого на здобуття професійних навичок та підтримку кар’єрних можливостей жінок-партнерок українських військовослужбовців та ветеранів. Нагадаємо, в рамках першої хвилі навчання вже пройшли 118 жінок на шести спеціальностях. Ініціатива реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.  // докладніше

Херсон

Останні новини

Прес-релізи

Умные колонки с дисплеем: мультимедийные центры вашего дома
17:28 23.07.2024
Умные колонки могут стать удобными мультимедийными центрами в вашем доме. Они оснащаются функциями голосового управления, отображением информации, и воспроизведением мультимедийного контента. Мы расскажем какие модели находятся в рейтинге лучших устройств этого года.
Где в Израиле срочно найти деньги: какое решение будет оптимальным?
16:47 23.07.2024
В жизни часто возникают ситуации, когда срочно требуются деньги. Будь то неожиданные медицинские расходы, возможность получить образование, необходимость срочного ремонта жилья или помощь близким – финансовые потребности могут возникнуть внезапно и требовать немедленного решения. Эта проблема актуальна как для граждан Израиля, так и для иностранцев, проживающих в стране.
Роль технологій у пасажирських автобусних перевезеннях
18:06 22.07.2024
Квиток на Львів Прага автобус ціну має цілком прийнятну, а все чому? Бо це один із популярних напрямків. Існують різні рейси, різні маршрути прокладені між цими містами.
Актуальная стоимость услуг грузчиков при разных видах переезда
17:58 19.07.2024
Сталкиваясь с переездом, многие люди воспринимают его как стихийное бедствие. Это связано с пережитками минувших времен, когда всеми делами приходилось заниматься самостоятельно. Вещи терялись или повреждались, хозяева расстраивались. В современном мире ситуация изменилась. Узнав, сколько стоят грузчики, потенциальные клиенты предпочитают пользоваться профессиональными услугами.
Для українців у Польщі запустили онлайн-курси з вивчення польської: як приєднатися до навчання Для українців у Польщі запустили онлайн-курси з вивчення польської: як приєднатися до навчання
16:34 19.07.2024
Для українців у Польщі запустили онлайн-курси з вивчення польської. Навчання проходитиме в трьох групах, залежно від рівня володіння мовою. Участь безоплатна.
Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Прогнозованість та історії успіху: Сергій Токарєв про те, як розвивати tech-індустрію України
Аби розвивати український технологічний сектор та залучати іноземні інвестиції, необхідно показувати світові прогнозованість. У цьому переконаний Сергій Токарєв tech-бізнесмен та співзасновник інвестиційної групи Roosh, яка розвиває та масштабує технологічні бізнеси у всьому світі.

Вистава Одеського музично-драматичного театру ім. В Василька у шортлісті 6-ого Фестивалю-Премії «ГРА»
Ще один етап 6-го Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії «ГРА» успішно пройдено: експерти наживо переглянули вистави лонгліста, провели голосування і сформували шортліст. Тож Національна спілка театральних діячів України (НСТДУ), яка є засновницею та організаторкою Фестивалю-Премії, оприлюднила список вистав, які пройшли до ФІНАЛУ. У списку у номінації «За найкращу камерну виставу» постановка Олександра Самусенка «1900-й. Легенда про піаніста» Одеського академічного музично-драматичного театру імені В. Василька.

Новини англійською

Анонси:
25.07 11:00
 
Останні новини:
15:18 24.07.2024
14:24 24.07.2024
13:51 24.07.2024
12:14 24.07.2024
11:17 24.07.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.023