ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Хроніки відновлення звільненої території Херсонщини за 25 липня
14:37 / 26.07.2024

ОДЕСА, 26 ЛИПНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Представники Херсонської обласної військової адміністрації повідомили про обстановку в регіоні.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться у Телеграм-каналі Херсонської ОВА.

У повідомленні облвійськадміністрації сказано:

Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 25 липня👇

✅Для відновлення світла на Херсонщині працювали 28 бригад – це 153 робітники та 46 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Високопілля, Орлове, Велику Олександрівку, Новорайськ, Петропавлівку, Херсон, Білозерку та Придніпровське.

✅Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 63 робітники Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 10 адресами у житлових будинках та соціальних об'єктах, де OSB-листами закрили 133 вікна.

✅Загалом на деокупованій Херсонщині сапери обстежили 329 789,2 гектарів територій, з них 297 390,7 гектарів – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено понад 191 тис. вибухонебезпечних предметів.

✅З деокупованих територій Херсонщини евакуйовано 21 жителя, з них — 2 дитини. Потягом евакуйовано 13 людей, автомобільним транспортом — 8.

✅Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 440 продуктових наборів, 8250 буханок хліба, 250 порцій гарячих обідів та 4150 літрів води.

Працюємо далі!


Пошук:
розширений

ІГОР КОВАЛЬ
Трамп, НАТО і Україна: до нової архітектури безпеки?
На тлі війни в Україні дедалі частіше порушується питання про майбутнє НАТО. Агентство Bloomberg стверджує: «Альянс ще до можливого повернення Трампа опинився на межі кризи. Йдеться не лише про війну, але й про стратегічні розбіжності, занепад армій Європи та втрату довіри між союзниками.» Та чи справді йдеться про кризу НАТО? Швидше, про його трансформацію. Доктор політичних наук Ігор Коваль із експертним оглядом ситуації.

Тиждень французької культури в Одесі: концерти, виставки та фестиваль просто неба
З 12 по 19 липня 2025 року в Одесі проходитиме Тиждень французької культури — цикл мистецьких і пізнавальних подій, присвячених культурній дипломатії та дружбі між Одесою та Францією.

Останні новини:
16:30 18.07.2025
16:20 18.07.2025
16:00 18.07.2025
15:16 18.07.2025
14:53 18.07.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.271