ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Офіс Генпрокурора: колаборантка з Херсонщини «сіла» на 15 років
15:13 / 19.03.2025
Правоохоронні органи

ОДЕСА, 19 БЕРЕЗНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — До 15 років ув’язнення засуджено медсестру з Херсона, яка передавала представнику фсб рф інформацію про Сили оборони.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Офісу Генерального прокурора.

В повідомленні ОГП сказано:

За підтримання публічного обвинувачення прокурорів Херсонської обласної прокуратури місцеву мешканку визнано винною у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

Вироком суду їй призначено покарання – 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокурорами доведено, що засуджена після звільнення Херсона продовжила підтримувати контакт з представниками держави-агресора.

Працюючи медсестрою в одній з місцевих лікарень, через месенджер передавала своєму знайомому – представнику фсб рф дані українських захисників, які проходили лікування. Також вона надавала відомості про дислокацію, озброєння і переміщення військової техніки підрозділів Збройних Сил України та інших сил оборони.

Цю інформацію окупаційні війська використовували для нанесення ракетних та артилерійських ударів, а також з метою коригування обстрілів.

До набрання вироком законної сили жінка перебуватиме під вартою.

Досудове розслідування здійснювалося УСБ України в Херсонській області.


Пошук:
розширений

ІГОР КОВАЛЬ
Трамп, НАТО і Україна: до нової архітектури безпеки?
На тлі війни в Україні дедалі частіше порушується питання про майбутнє НАТО. Агентство Bloomberg стверджує: «Альянс ще до можливого повернення Трампа опинився на межі кризи. Йдеться не лише про війну, але й про стратегічні розбіжності, занепад армій Європи та втрату довіри між союзниками.» Та чи справді йдеться про кризу НАТО? Швидше, про його трансформацію. Доктор політичних наук Ігор Коваль із експертним оглядом ситуації.

Тиждень французької культури в Одесі: концерти, виставки та фестиваль просто неба
З 12 по 19 липня 2025 року в Одесі проходитиме Тиждень французької культури — цикл мистецьких і пізнавальних подій, присвячених культурній дипломатії та дружбі між Одесою та Францією.

Останні новини:
15:16 18.07.2025
14:53 18.07.2025
13:51 18.07.2025
12:59 18.07.2025
12:46 18.07.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.491