ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Херсонская военпрокуратура привлекла высокопосталенного военного к админответственности
16:35 / 23.06.2021
Правоохранительные органы

ОДЕССА, 23 ИЮНЯ 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Прокуроры Херсонской специализированной прокуратуры в военной и оборонной сфере составили в отношении военного чиновника протокол о совершении военного административного правонарушения по факту халатного отношения к военной службе.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Специализированной прокуратуры в военной и оборонной сфере Южного региона.

Заместитель командира бригады по морально-психологическому обеспечению проявил небрежность, как сообщают в прокуратуре, по обеспечению надлежащего морально-психологического состояния в коллективе воинской части.

Решением Херсонского горсуда Херсонской области подполковник признан виновным в совершении военного административного правонарушения (ч. 2 ст. 172-15 КУпАП) и получил взыскание в виде штрафа в размере 2465 гривен.


Пошук:
розширений

ІГОР КОВАЛЬ
Трамп, НАТО і Україна: до нової архітектури безпеки?
На тлі війни в Україні дедалі частіше порушується питання про майбутнє НАТО. Агентство Bloomberg стверджує: «Альянс ще до можливого повернення Трампа опинився на межі кризи. Йдеться не лише про війну, але й про стратегічні розбіжності, занепад армій Європи та втрату довіри між союзниками.» Та чи справді йдеться про кризу НАТО? Швидше, про його трансформацію. Доктор політичних наук Ігор Коваль із експертним оглядом ситуації.

Тиждень французької культури в Одесі: концерти, виставки та фестиваль просто неба
З 12 по 19 липня 2025 року в Одесі проходитиме Тиждень французької культури — цикл мистецьких і пізнавальних подій, присвячених культурній дипломатії та дружбі між Одесою та Францією.

Останні новини:
17:50 17.07.2025
17:21 17.07.2025
16:31 17.07.2025
16:06 17.07.2025
15:51 17.07.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.248