ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Пограничники Херсонского отряда задержали шестерых «черных археологов», промышлявших на острове Березань
12:38 / 02.02.2015

НИКОЛАЕВ, 02 ФЕВРАЛЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Сотрудники отдела «Очаков» Херсонского отряда Госпогранслужбы Украины задержали 6 «черных археологов» на о. Березань Николаевской области, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 2 февраля, в отделе по вопросам взаимодействия со СМИ Администрации Государственной пограничной службы Украины.

Как сообщили в отделе, вчера в ходе отработки заблаговременно полученной оперативной информации пограничники отдела «Очаков» Херсонского отряда задержали правонарушителей, проводивших незаконные археологические раскопки на острове Березань.

Пограничники обнаружили на берегу Черного моря моторную лодку типа «Стрела» с шестерыми гражданами Украины на борту. В лодке находились металлоискатель, лопаты, части глиняной посуды и металлические предметы, которые могут относиться к культурному наследию Украины. Документы на право проведения археологических работ у граждан отсутствовали. Сейчас задержанных лиц и предметы старины передали сотрудникам милиции.

Кроме того, четверо граждан, которые были без документов, удостоверяющих личность, привлечены к административной ответственности.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
17:30 22.01.2026
17:20 22.01.2026
16:44 22.01.2026
16:30 22.01.2026
15:42 22.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.169