ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Прокуратура Херсона взыскала почти 30 тысяч гривен в пользу несовершеннолетних, чьи права ущемлялись
11:29 / 18.06.2014

ХЕРСОН, 18 ИЮНЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Прокуратура г. Херсон взыскала почти 30 тысяч гривен в пользу несовершеннолетних, чьи права ущемлялись, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 18 июня, в пресс-службе прокуратуры г. Херсон.

В пресс-службе отметили, что органами прокуратуры города Херсон проведены проверки соблюдения требований законодательства по вопросам защиты прав и свобод детей в сфере труда и трудоустройства в деятельности профессионально-технических и высших учебных заведений города. По их результатам выявлено ряд нарушений.

Так, в двух учебных заведениях не предоставлена шестерым детям-сиротам разовая денежная помощь и компенсация на приобретение одежды. Всего не выплачено свыше 45 тыс. грн., что создает условия для ухудшения материального обеспечения детей.

Кроме того, выявлены факты непринятия мер для трудоустройства выпускников и ненадлежащий контроль администраций учебных заведений над обеспечением трудовых прав детей.

По результатам проверок с целью устранения выявленных нарушений, органами прокуратуры г. Херсон внесено 3 представления, привлечено к ответственности 2 должностных лица, в пользу несовершеннолетних взыскано почти 30 тыс. грн.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
17:30 22.01.2026
17:20 22.01.2026
16:44 22.01.2026
16:30 22.01.2026
15:42 22.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.604