ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




ЗАО «Херсонский завод карданных валов» сменил состав набсовета
09:05 / 27.04.2010

ХЕРСОН, 27 АПРЕЛЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Акционеры Херсонского завода карданных валов на собрании 20 апреля сменили наблюдательный совет, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сегодня, 27 апреля сообщил представитель предприятия со ссылкой на официальное сообщение предприятия.

По данным источника, акционеры освободили от обязанностей председателя наблюдательного совета компанию «Проминек», а также членов наблюдательного совета компании «Реакционные трубы» и «Укртехуглец».

Все эти компании владеют по 9,95% акций Херсонского завода карданных валов.

Вместо них акционеры назначили членами наблюдательного совета компании «Копер» и «Вагра», а также Олега Лабутина.

Они назначены членами набсовета сроком на 3 года и являются миноритарными акционерами предприятия.

СПРАВКА: Херсонский завод карданных валов производит и поставляет карданные валы для заводской комплектации на Кременчугский автомобильный (АвтоКрАЗ), Львовский автобусный (ЛАЗ) и Санкт-Петербургский («Кировский») тракторный заводы, а также изготавливает валы и крестовины в качестве запасных частей к автомобилям МАЗ, ГАЗ, КамАЗ, автобусам Ikarus, железнодорожной технике.

Завод входит в состав холдинговой компании «АвтоКрАЗ» (Кременчуг, Полтавская область).


Пошук:
розширений

Вікторія Марченко
«Укриття в школах — не формальність, а базовий обов’язок влади»: експертна думка Вікторії Марченко
Забезпечення закладів освіти укриттями в умовах повномасштабної війни — це питання не комфорту, а елементарної безпеки. Про системні проблеми з укриттями в школах Одеси, управлінську бездіяльність та ризики для дітей розповіла фахівчиня освітнього напрямку громадської організації «За Одесу!» Вікторія Марченко.

Презентація довідника для журналістів «100 складних питань з міжнародного гуманітарного права та прості відповіді на них»
9 грудня 2025 року о 15:00 у відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки з нагоди Міжнародного дня прав людини відбудеться презентація довідника для журналістів «100 складних питань з міжнародного гуманітарного права та прості відповіді на них» (Київ – Одеса : Фенікс, 2025) за участі автора, Тимура Короткого, кандидата юридичних наук, доцента, віце-президента Української асоціації міжнародного права, радника президента Товариства Червоного Хреста України з міжнародного гуманітарного права, провідного наукового співробітника Державної наукової установи «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України».

Останні новини:
16:37 10.12.2025
16:19 10.12.2025
16:05 10.12.2025
15:31 10.12.2025
14:56 10.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.217