ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Харьковский «Турбоатом» изготовит гидротурбину для Каховской ГЭС
09:08 / 06.06.2008

ХЕРСОН, 06 ИЮНЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Завод «Турбоатом» (Харьков) 2 июня подписал контракт с энергогенерирующей компанией «Укргидроэнерго» (Киев) на изготовление и поставку гидротурбины для Каховской (Херсонская область) гидроэлектростанций, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщила пресс-служба «Турбоатома».

Для Каховской ГЭС разработаны и будут изготовлены поворотно-лопастные рабочие колеса диаметром 8 м, установлены новые лопатки направляющего аппарата и подшипники из композиционного материала, которые не требуют смазки в узлах трения рабочих колес, в узлах кинематики направляющего аппарата — подшипники, которые работают на водяной или консистентной смазке.

Планируется, что в результате модернизации единичная мощность гидротурбин Каховской ГЭС вырастет с 51,8 МВт до 54 Мвт.

После реконструкции срок службы гидротурбины увеличится до 30-40 лет, межремонтный период — до 5-7 лет.


Пошук:
розширений

Вікторія Марченко
«Укриття в школах — не формальність, а базовий обов’язок влади»: експертна думка Вікторії Марченко
Забезпечення закладів освіти укриттями в умовах повномасштабної війни — це питання не комфорту, а елементарної безпеки. Про системні проблеми з укриттями в школах Одеси, управлінську бездіяльність та ризики для дітей розповіла фахівчиня освітнього напрямку громадської організації «За Одесу!» Вікторія Марченко.

Презентація довідника для журналістів «100 складних питань з міжнародного гуманітарного права та прості відповіді на них»
9 грудня 2025 року о 15:00 у відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки з нагоди Міжнародного дня прав людини відбудеться презентація довідника для журналістів «100 складних питань з міжнародного гуманітарного права та прості відповіді на них» (Київ – Одеса : Фенікс, 2025) за участі автора, Тимура Короткого, кандидата юридичних наук, доцента, віце-президента Української асоціації міжнародного права, радника президента Товариства Червоного Хреста України з міжнародного гуманітарного права, провідного наукового співробітника Державної наукової установи «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України».

Останні новини:
11:41 11.12.2025
11:35 11.12.2025
11:30 11.12.2025
10:20 11.12.2025
09:38 11.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.120