ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



844 херсонца вакцинированы против гриппа с начала эпидсезона 2013-2014
15:40 / 20.11.2013

ХЕРСОН, 20 НОЯБРЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — С начала эпидемического сезона 2013-2014 гг. вакцинированы против гриппа 844 херсонца, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 20 ноября, в Управлении общественных связей Херсонского городского совета.

Как отметили в Управлении, с начала эпидемического сезона 2013-2014 гг. были вакцинированы против гриппа 844 херсонца. Из них 116 детей в возрасте до 17 лет и 728 взрослых.

Все вакцинированные принадлежат к группам медицинского или эпидемического риска.

В частности, вакцинированы: 43 человека с хроническими заболеваниями (дыхательной и сердечно-сосудистой систем, почек, обмена веществ); 34 человека в возрасте более 60 лет; 102 человека, которые находятся в специализированных коллективах (интернатах, домах для людей преклонного возраста, домах ребенка и т.п.); 2 детей из общеобразовательных заведений; 457 человек из числа персонала медицинских заведений; 6 – из числа персонала дошкольных, средних и других учебных заведений, интернатов, домов ребенка и домов для граждан преклонного возраста и т.п.; 200 — личный состав служб и ведомств, который может быть привлечен к ликвидации эпидемических (эпизоотических) осложнений.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
14:31 04.03.2026
13:36 04.03.2026
13:03 04.03.2026
12:38 04.03.2026
12:19 04.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 3.931