![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Артснаряд калибра 150 мм длиной 1 м времен ВОВ обнаружен в устье Цюрупинской Конки
11:55 / 07.07.2005
ХЕРСОНСКАЯ ОБЛАСТЬ, 07 ИЮЛЯ 2005 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 6 июля водолазы ГУ МЧС в области провели обследование участка реки Цюрупинской Конки в месте впадения в Днепр, где был обнаружен артиллерийский снаряд времен ВОВ. Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщил временно исполняющий обязанности начальника Главного управления гражданской защиты населения и территорий областной государственной администрации Валерий Афанасьев. По его данным, 1 июля во время ловли раков гражданин В. Яворский обнаружил возле пирса бакенщиков в 150 м от впадения Цюрупинской Конки в Днепр под водой на глубине около 5 метров предмет, похожий на артснаряд (длиной около 1 м, диаметром 120-150 мм). Место нахождения предмета было ограждено буями. Исследования водолазов ГУ МЧС показали, что это действительно артснаряд времен ВОВ, калибра 120 мм. По данным В. Афанасьева, после того, как 06 07 2005 было выяснено, что это действительно артснаряд, горвоенкомат подал заявление на вызов саперов-водолазов из г. Керчи. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
17:39 13.03.2026
17:30 13.03.2026
16:35 13.03.2026
16:15 13.03.2026
15:41 13.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.626 |