ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Херсонская таможня в январе-феврале 2011 года перечислила в Госбюджет на 7 млн.гривен больше плана
12:42 / 11.03.2011

ХЕРСОН, 11 МАРТА 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Херсонская таможня в январе-феврале 2011 года перевыполнила план поступлений налогов и сборов, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сегодня, 11 марта, главный инспектор отдела организационного и документального обеспечения Херсонской таможни Татьяна Смоленская.

По ее данным, за первые два месяца этого года таможня перечислила в Госбюджет 112,5 млн.гривен налогов и сборов.

«Если учесть, что сумма ожидаемых поступлений налогов и сборов для Херсонской таможни была установлена в размере 105,6 млн. гривен, то выполнение составило 106,6%. То есть таможня перечислила в Госбюджет на 6,9 млн. гривен больше, чем ожидалось», — отметила Т.Смоленская.

При этом она подчеркнула, что в сравнении с аналогичным периодом 2010 года поступления налогов и сборов за январь-февраль этого года увеличились на 77,7 млн.гривен, или в 3,2 раза.


Пошук:
розширений

Вікторія Марченко
«Укриття в школах — не формальність, а базовий обов’язок влади»: експертна думка Вікторії Марченко
Забезпечення закладів освіти укриттями в умовах повномасштабної війни — це питання не комфорту, а елементарної безпеки. Про системні проблеми з укриттями в школах Одеси, управлінську бездіяльність та ризики для дітей розповіла фахівчиня освітнього напрямку громадської організації «За Одесу!» Вікторія Марченко.

Презентація довідника для журналістів «100 складних питань з міжнародного гуманітарного права та прості відповіді на них»
9 грудня 2025 року о 15:00 у відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки з нагоди Міжнародного дня прав людини відбудеться презентація довідника для журналістів «100 складних питань з міжнародного гуманітарного права та прості відповіді на них» (Київ – Одеса : Фенікс, 2025) за участі автора, Тимура Короткого, кандидата юридичних наук, доцента, віце-президента Української асоціації міжнародного права, радника президента Товариства Червоного Хреста України з міжнародного гуманітарного права, провідного наукового співробітника Державної наукової установи «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України».

Останні новини:
17:24 10.12.2025
17:19 10.12.2025
17:09 10.12.2025
17:06 10.12.2025
16:37 10.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.002