ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Херсонщина – це Україна»: в Одесі відкрилася виставка картин
15:42 / 30.09.2022

ОДЕСА, 30 ВЕРЕСНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – 29 вересня 2022 року в галереї Центру реабілітації дітей з інвалідністю (Будинок з ангелом) відбулося відкриття виставки картин «Херсонщина — це Україна».

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал).

В повідомленні міськради сказано:

Мета проєкту — надати підтримку окупованим регіонам України у війні з росією.

На виставці представлені роботи художників з окупованих територій. За два тижні митці створили картини, у яких виразили своє творче бачення сьогодення.

Кошти від продажу картин підуть на потреби ЗСУ та відбудову культурних пам’яток Херсонщини після завершення війни.

На презентації виступили організатори та учасники проєкту. На актуальності виставки наголосив заступник Одеського міського голови Павло Вугельман.

«Якщо Одеса – мама, то Херсон – батько, як і Миколаїв, завдяки героїчному протистоянню яких в Одесі сьогодні мир», — зазначив віцемер.

Під час заходу з музичними номерами виступили викладачі Мистецької школи №1 ім. Е. Гілельса.

На закінчення відвідувачам продемонстрували відеоролик, присвячений виставці.

В Одесі виставка триватиме до 10 жовтня. Експозиція також буде представлена в Умані, Миколаєві, Львові та Києві.

Виставка проходить за підтримки Одеської міської ради.


Пошук:
розширений

ІГОР КОВАЛЬ
Трамп, НАТО і Україна: до нової архітектури безпеки?
На тлі війни в Україні дедалі частіше порушується питання про майбутнє НАТО. Агентство Bloomberg стверджує: «Альянс ще до можливого повернення Трампа опинився на межі кризи. Йдеться не лише про війну, але й про стратегічні розбіжності, занепад армій Європи та втрату довіри між союзниками.» Та чи справді йдеться про кризу НАТО? Швидше, про його трансформацію. Доктор політичних наук Ігор Коваль із експертним оглядом ситуації.

Тиждень французької культури в Одесі: концерти, виставки та фестиваль просто неба
З 12 по 19 липня 2025 року в Одесі проходитиме Тиждень французької культури — цикл мистецьких і пізнавальних подій, присвячених культурній дипломатії та дружбі між Одесою та Францією.

Останні новини:
12:45 19.07.2025
12:26 19.07.2025
12:11 19.07.2025
11:55 19.07.2025
11:26 19.07.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.187