![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
ОК «Південь»: оборонці українського Причорноморʼя за добу знищили 39 російських окупантів, 7 їх гармат, станцію зв’язку та багато іншої техніки
![]() 17:11 / 14.08.2023
ОДЕСА, 14 СЕРПНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Представники Оперативного командування «Південь» повідомили про обстановку в своїй зоні відповідальності. Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Оперативного командування ЗСУ «Південь». У повідомленні ОК «Південь» сказано: Окупанти минулої доби 85 разів обстріляли правобережжя Херсонщини та протилежний Кінбурнській косі берег Миколаївщини. ☄️ З мінометів, реактивних систем залпового вогню, гармат ворог випустив 355 боєприпасів. 💥 Внаслідок обстрілів загинуло 7 цивільних, з них двоє дітей, поранено 11 людей, зруйновано 2 та пошкоджено понад 20 будинків, в тому числі житлових, медичних закладів, складських приміщень, крамниць. ⚡️ Підрозділами Сил оборони окупаційне військо і його спроможності зменшено на 39 окупантів, 7 гармат і 6 мінометів, 11 одиниць авто-бронетехніки, човен, станцію зв’язку та 2 польових пункти боєпостачання. |
Пошук:
![]() ![]() ![]() ІГОР КОВАЛЬ
На тлі війни в Україні дедалі частіше порушується питання про майбутнє НАТО. Агентство Bloomberg стверджує: «Альянс ще до можливого повернення Трампа опинився на межі кризи. Йдеться не лише про війну, але й про стратегічні розбіжності, занепад армій Європи та втрату довіри між союзниками.» Та чи справді йдеться про кризу НАТО? Швидше, про його трансформацію. Доктор політичних наук Ігор Коваль із експертним оглядом ситуації.
![]() ![]() ![]() З 12 по 19 липня 2025 року в Одесі проходитиме Тиждень французької культури — цикл мистецьких і пізнавальних подій, присвячених культурній дипломатії та дружбі між Одесою та Францією.
![]() Останні новини:
17:20 28.07.2025
![]() 17:16 28.07.2025
![]() 16:08 28.07.2025
![]() 15:13 28.07.2025
![]() 14:02 28.07.2025
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.220 |