![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
За цвіт життя завдячує народ полеглим і посивілим солдатам
10.05.2011 / Газета: Слава праці / № 18 / Тираж: 1880
Непросте наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Щороку у травні ми згадуємо, якою дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1.945 p.p. Не щезне у пам'яті людській, не йде у забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу — його битва, його перемога над фашистами... Цей день залишиться для нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, койїу пощастило пройти через горнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги. Усе менше їх запишається в життєвому строю. Даються взнаки і опалена війною молодість, сирі окопи і бліндажі, голод і холод, хвороби і рани. їхні груди вкриті медалями , а скроні — сивиною. До відзначення Дня Перемогу у Великій Вітчизняній війні готуються і працівники нашого управління. Плануємо провести і урочисті збори, із запрошенням учасників Великої Вітчизняної війни, і зустріч молоді з фронтовиками, організувати відвідування та поздоровлення ветеранів війни, незалежно від місця їх проживання. Низький уклін вам, си- вочолі ветерани, які подарували нам мирне небо! Автор: Інспектор з контролю за виконанням доручень Каланчацького управління водного господарства Наталя БОЙКО
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.014 |