![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Місцеве самоврядування
04.10.2010 / Газета: Рідний край / № 40 / Тираж: 1147
24 вересня 2010 року відбулось засідання постійних комісій районної ради. Депутати розглянули питання про хід виконання районних програм протидії захворюванню на туберкульоз на 2007-2010 роки; забезпечення профілактики ВІЛ-інфекЦій, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009- 2013 роки; розвитку і функціонування української мови на 2004-2020 роки; профілактики правопорушень, рецидивної злочинності та злочинів, вчинених неповнолітніми за 2010 рік; «Питна вода Верхньорогачицького району» на 2004-2010 роки. В обговоренні вищезазначених питань взяли участь депутати районної ради Бєлявцев В.Я., Щербак А.В., Рибіна Н.П., Романчук Л.Б., Курін B.C., Кузьменков OJB., заступник начальника — начальник міліції громадської безпеки Верхньорогачицького РВ УМ В у Херсонській області Пилипенко С.Л., головний лікар райСЕС Шелест Г.О., директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді районної державної адміністрації Мезенцева Т.П., які висловили слушні зауваження, внесли пропозиції щодо подальшого ефективного виконання заходів з вищезазначених питань. Депутати розробили відповідно до виконання заходів програм висновки та рекомендації. Напрацьовані матеріали направлені виконавцям для неухильного виконання. Автор: -
|
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.011 |