ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Завдання для Міноборони...
09.09.2010 / Газета: Херсон Маркет плюс / № 36 / Тираж: 20000

У 2011 році Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) зменшить фінансування проекту соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених з лав Збройних Сил України. Про це під час перебування у Херсоні повідомив кореспонденту «М+» менеджер програми ОБСЄ у військово-політичній сфері Олександр Гладкий.

За його словами, з 2004 року, коли ОБСЄ розпочала реалізовувати в Україні проект соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених з лав ЗСУ, річний бюджет зазначеної програми зріс більш ніж у 5 разів. У 2004 році він становив 75 тис. євро, в 2009 та 2010 роках — по 400 тис. євро. На ці кошти протягом п’яти років було перепідготовлено понад 5 тис. військовослужбовців, звільнених з лав Збройних Сил України, а також членів їхніх сімей, які отримали цивільні професії. Ще понад 1 тис. чоловік буде перепідготовлено у поточному 2010 році. У 2004 році проект реалізовувався лише у місті Києві, зараз він охоплює 28 міст та гарнізонних містечок.

Проте, як зазначив Олександр Гладкий, фінансування ОБСЄ цього проекту на 2011 рік буде зменшено у порівнянні з нинішнім роком. ОБСЄ вважає, що Україна (в особі її Міністерства оборони) тепер сама повинна більше опікуватися перепідготовкою своїх звільнених військовослужбовців та їх соціальною адаптацією. Яка конкретна сума буде закладена ОБСЄ у бюджет на 2011 рік, поки що невідомо.

Нагадаємо, що 1 вересня у Херсоні, у рамках реалізації спільного проекту Міноборони України та ОБСЄ «Допомога в соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям Збройних Сил України», офіційно розпочали роботу чергові курси з перепідготовки звільнених військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх сімей. Після закінчення тримісячних курсів та здачі іспиту 28 військовослужбовців та 2 осіб з числа членів їхніх сімей здобудуть спеціальність «Менеджер фінансово-економічної безпеки». Зазначена група слухачів є сьомою з літа 2007 року — часу початку реалізації на Херсонщині цього проекту.

Автор: Валерій Іваненко

Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.011