ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




Чому економія на запчастинах може обернутися дорогим ремонтом
20.03.2024 в 16:51

Навіть в акуратних та відповідальних водіїв час від часу ламаються автомобілі. Коли справа доходить до ремонту, перед автовласником постає питання: встановлювати дорогі комплектуючі чи зекономити на аналогових? Проте бажання заощадити на деталях може обернутися ще більшими витратами. Ми звернулися у магазин запчастин хонда, щоб отримати поради від спеціалістів стосовно вибору автотоварів. Тож дізнаємося, чи варто економити на запчастинах.

Негативні наслідки заощаджень на комплектуючих

На ринку товарів для автомобілів представлено різні види комплектуючих: оригінальні, копії та вживані деталі. Не всі власники авто можуть купити дорогі деталі, які випускають на тих самих заводах, що й транспортні засоби. Звичайно, вони ідеально підійдуть до всіх систем, забезпечать правильну роботу машини. Механіки радять надавати перевагу деталям, які максимально підходять для конкретної марки транспортного засобу.

Економія на запчастинах може призвести до різних проблем з роботою автомобіля, створити небезпеку для водія та пасажирів.

  • Дешеві або підроблені запчастини виготовляють низької якості, відповідно їхній термін служби обмежений. Швидке зношування комплектуючих призводить до систематичних ремонтів авто.
  • Деякі аналоги запчастин несумісні з маркою автомобіля. Таким чином виникають проблеми з установкою, ускладнюються ремонтні роботи. Неякісні копії стають причиною неправильної роботи інших систем авто.
  • Установка неоригінальних запчастин може призвести до втрати гарантії на сервісне обслуговування автомобіля. Деякі виробники транспортних засобів встановлюють умови, за яких гарантія не покриває ремонту, якщо використовуються неоригінальні комплектуючі.
  • Низька якість запчастин відіграє не останню роль у пришвидшеному зношуванні різних систем. А це підвищує ризик виникнення аварій та становить небезпеку для всіх учасників руху.  

Важливим недоліком вибору аналогових комплектуючих стає витрата коштів на додатковий ремонт. Все одно доведеться купувати потрібні деталі, щоб привести автомобіль до ладу.

На яких деталях не варто економити

У бажанні заощадити немає нічого поганого. Проте спеціалісти назвали комплектуючі, на яких не варто економити в жодному разі.

  • Ремені ГРМ. Досвідчених водіїв жахає ймовірність розриву ременя ГРМ. У такому випадку знадобиться ремонт двигуна, а він коштує доволі дорого. Тож найкращим вибором стане купівля якісного сертифікованого ременя та його вчасна заміна.
  • Водяні патрубки. Якщо в дорозі деталь пошкодиться, з системи витече антифриз. Водієві доведеться витратити кошти на купівлю нових комплектуючих та охолоджуючої рідини. Якщо не помітити несправність вчасно, може перегріватися двигун. Його ремонт призведе до додаткових витрат.
  • Гальмівні шланги. В разі витоку гальмівної рідини, підвищується ризик виникнення аварії. Деякі машини оснащені аварійною системою гальмування, проте вона не гарантує стовідсоткової безпеки на дорозі.
  • Кульові опори. Якість наших доріг бажає кращого. Мабуть, кожен водій хоч раз «влітав» у яму чи вибоїну. Якщо на поганому дорожньому покритті через удар вирве кульовий палець, авто стане некерованим та може вилетіти на зустрічну смугу.
  • Шарнір рівних кутових швидкостей (ШРУС). Цей механізм також може вийти з ладу під час руху та спричинити аварію на дорозі. В такому випадку водій ризикує своїм життям та життям інших людей.

Перед купівлею деталей варто проконсультуватися з механіками, які допоможуть вибрати надійні товари.

Де купити якісні деталі для автомобілів

Сьогодні не має дефіциту на товари для автомобілів, тому водії можуть придбати навіть рідкісні комплектуючі. Зазвичай на їхні пошуки водії відправляються на авторинки. Проте через зайнятість більшість людей шукає товари в інтернеті. Серед величезної кількості віртуальних крамниць непросто вибрати надійного продавця. Щоб купити оригінальні сертифіковані деталі, варто вибирати їх у дилерів автомобільних брендів.

Зазвичай на таких платформах можна замовити рідкісні або унікальні комплектуючі. Відшукати оригінальні деталі просто на сайтах авторизованих магазинів, які співпрацюють з різними постачальниками та гарантують якість представленої продукції. Варто довіряти продавцям, які пропонують обмін та повернення замовлення, надають вичерпні консультації про товар.  

 

Пошук:
розширений

Автор
Почему до датчика уровня сахара от Apple еще далеко
По данным Международной федерации диабета (IDF) за 2021 год, от диабета страдают 10,5% людей в возрасте от 20 до 79 лет и половина из них не знает об этом. Согласно прогнозам, к 2045 году этим заболеванием будет болеть на 46% больше — каждый восьмой взрослый или 783 миллиона человек. Эта перспектива пугающая, но не удивительная, учитывая текущую ситуацию

7-9 черв­ня 2024 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться XXIV Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»
Під егі­дою Мі­ніс­тер­ства культу­ри та ін­фор­ма­цій­ної політи­ки Ук­раї­ни, Одесь­ка на­ціо­наль­на на­у­ко­ва біб­ліо­те­ка, Ук­ра­їнсь­ка асо­ціа­ція ви­дав­ців та кни­го­роз­по­всюд­жу­ва­чів, Дер­жав­на на­у­ко­ва уста­но­ва «Книж­ко­ва па­ла­та Ук­раї­ни іме­ні Іва­на Фе­до­ро­ва» за спри­ян­ня Одесь­кої об­лас­ної дер­жав­ної ад­міністра­ції, Одесь­кої об­лас­ної та Одесь­кої місь­кої рад, Ук­ра­їнсь­ко­го ін­сти­ту­ту кни­ги, Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­гані­за­ції «Ук­ра­їнсь­ка біб­ліо­теч­на асо­ціа­ція» та Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­га­ні­за­ції «Біб­ліо­по­ліс» про­во­дять Все­ук­ра­їнсь­ку ви­став­ку-фо­рум «Ук­ра­їнсь­ка кни­га на Оде­щині».

Останні новини:
15:47 26.04.2024
12:11 25.04.2024
17:15 22.04.2024
12:34 17.04.2024
13:20 16.04.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.008