ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА про тенденції дня голосування на виборах Верховної Ради в Одеській області
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

На Одещині презентовано третій сервісний центр МВС нового зразка
01.03.2019 в 16:20
На Одещині презентовано третій сервісний центр МВС нового зразка

Сьогодні на Одещині презентовано третій у регіоні сервісний центр МВС нового зразка. Оновлений сервісний центр МВС працює за принципом «єдиного вікна» та екстериторіальності. Прозорий та відкритий офіс оформлено в єдиному візуальному стилі та обладнано сучасним технологічним устаткуванням. Тут є полиця для буккросингу та дитячий куточок, передбачені умови для громадян з обмеженими можливостями. Зал обладнаний відеокамерою спостереження — завдяки якій можна подивитися на сайті Головного сервісного центру МВС завантаженість центру і проконтролювати його роботу.

Громадян обслуговує 6 працівників фронт-офісу, які швидко і кваліфіковано надають адміністративні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчень водія, видачі довідок про відсутність судимостей, а також інші послуги сервісних центрів МВС. Здійснення заміни посвідчення водія відтепер займає близько 30 хвилин, а перереєстрація авто — в межах двох годин.

Адреса оновленого сервісного центру МВС: смт. Доброслав, вул. Промислова, 29. Телефон для довідок (04855) 40-002, (068) 31-78-454.

Графік роботи: з вівторка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, в суботу з 9:00 до 16:45, без обідньої перерви. Неділя і понеділок – вихідні.

«Хотілося б окремо подякувати керівництву Лиманського району і всім небайдужим жителям за розуміння і підтримку, які також нарівні з нами були зацікавлені у відкритті нового сервісного центру МВС. Для нас розвиток і самовдосконалення — запорука успіху якісного сервісу»,- зазначив начальник Регіонального сервісного центру МВС в Одеській області Михайло Козловський.

Відтепер вже три сервісних центри МВС на Одещині працюють у новому форматі.

В населених пунктах, де відсутні стаціонарні сервісні центри МВС, за запитом від органів місцевого самоврядування громадян обслуговує мобільний сервісний центр МВС. Графіки його виїздів та маршрути можна знайти на сайті Регіонального сервісного центру МВС в Одеській області .

Дуже важливо, що деякими послугами сервісних центрів МВС можна скористатися онлайн. На сайті Головного сервісного центру МВС можна замовити довідку про несудимість он-лайн, перевірити свої знання з ПДР на безкоштовному тренажері або ознайомитись з інструкцією для тих, хто хоче вперше отримати водійське посвідчення. Сервісні центри МВС постійно працюють над діджиталізацією послуг та сервісів з метою зробили їх більш доступними для громадян. Остання наша гордість – електронний кабінет водія це онлайн-сервіс, який надає всю актуальну інформацію про транспортні засоби та можливість скористатися деякими послугами сервісних центрів МВС.

Сервісні центри МВС постійно на зв’язку: консультації за телефоном (044) 290-19-88 або на офіційній сторінці в Фейсбук. Слідкувати за новинами сервісних центрів МВС можна на сайті Головного сервісного центру МВС.

http://ods.hsc.gov.ua/2019/02/28/na-odeshhini-prezentovano-tretij-servisnij-tsentr-mvs-novogo-zrazka/

Поиск:
расширенный

Евгений Черненко
Владимир Передерий: Одесская таможня обязана сохранить лучших сотрудников во время реформы
В июле Одесская таможня впервые с начала 2019 года выполнила и перевыполнила план по поступлениям в Государственный бюджет. Несмотря на укрепление курса гривны, рост платежей по сравнению с июлем 2018 года составил 26%, что эквивалентно 741 миллиону гривен. А по итогам 7 месяцев – более 30% или 5,3 миллиарда гривен. И.о. начальника Одесской таможни Владимир Передерий уверен, что эти позитивные результаты достигнуты благодаря созданным за последние несколько месяцев стабильным и предсказуемым условиям для работы бизнеса. В интервью нашему изданию Владимир Передерий рассказал о борьбе с контрабандой, кадровом голоде и мифах, которые сформировались вокруг Одесской таможни за последние годы.

V Фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері — 2019» з 30 серпня — 15 вересня
9 днів Фестивалю, 9 унікальних музичних подій, 9 незабутніх вечорів прекрасної музики! Прем'єри, мистецьки відкриття, чудові зустрічі, насолода від залучення до головної культурної події вересня в Одесі — все це V Фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері — 2019»


Последние новости:
17:41 14.08.2019
17:53 13.08.2019
17:36 12.08.2019
17:01 12.08.2019
16:56 09.08.2019


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 1.716