ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Про проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) випускників середніх загальноосвітніх навчальних закладів у 2019 році
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

На Одещині презентовано третій сервісний центр МВС нового зразка
01.03.2019 в 16:20
На Одещині презентовано третій сервісний центр МВС нового зразка

Сьогодні на Одещині презентовано третій у регіоні сервісний центр МВС нового зразка. Оновлений сервісний центр МВС працює за принципом «єдиного вікна» та екстериторіальності. Прозорий та відкритий офіс оформлено в єдиному візуальному стилі та обладнано сучасним технологічним устаткуванням. Тут є полиця для буккросингу та дитячий куточок, передбачені умови для громадян з обмеженими можливостями. Зал обладнаний відеокамерою спостереження — завдяки якій можна подивитися на сайті Головного сервісного центру МВС завантаженість центру і проконтролювати його роботу.

Громадян обслуговує 6 працівників фронт-офісу, які швидко і кваліфіковано надають адміністративні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчень водія, видачі довідок про відсутність судимостей, а також інші послуги сервісних центрів МВС. Здійснення заміни посвідчення водія відтепер займає близько 30 хвилин, а перереєстрація авто — в межах двох годин.

Адреса оновленого сервісного центру МВС: смт. Доброслав, вул. Промислова, 29. Телефон для довідок (04855) 40-002, (068) 31-78-454.

Графік роботи: з вівторка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, в суботу з 9:00 до 16:45, без обідньої перерви. Неділя і понеділок – вихідні.

«Хотілося б окремо подякувати керівництву Лиманського району і всім небайдужим жителям за розуміння і підтримку, які також нарівні з нами були зацікавлені у відкритті нового сервісного центру МВС. Для нас розвиток і самовдосконалення — запорука успіху якісного сервісу»,- зазначив начальник Регіонального сервісного центру МВС в Одеській області Михайло Козловський.

Відтепер вже три сервісних центри МВС на Одещині працюють у новому форматі.

В населених пунктах, де відсутні стаціонарні сервісні центри МВС, за запитом від органів місцевого самоврядування громадян обслуговує мобільний сервісний центр МВС. Графіки його виїздів та маршрути можна знайти на сайті Регіонального сервісного центру МВС в Одеській області .

Дуже важливо, що деякими послугами сервісних центрів МВС можна скористатися онлайн. На сайті Головного сервісного центру МВС можна замовити довідку про несудимість он-лайн, перевірити свої знання з ПДР на безкоштовному тренажері або ознайомитись з інструкцією для тих, хто хоче вперше отримати водійське посвідчення. Сервісні центри МВС постійно працюють над діджиталізацією послуг та сервісів з метою зробили їх більш доступними для громадян. Остання наша гордість – електронний кабінет водія це онлайн-сервіс, який надає всю актуальну інформацію про транспортні засоби та можливість скористатися деякими послугами сервісних центрів МВС.

Сервісні центри МВС постійно на зв’язку: консультації за телефоном (044) 290-19-88 або на офіційній сторінці в Фейсбук. Слідкувати за новинами сервісних центрів МВС можна на сайті Головного сервісного центру МВС.

http://ods.hsc.gov.ua/2019/02/28/na-odeshhini-prezentovano-tretij-servisnij-tsentr-mvs-novogo-zrazka/

Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ДОДОН ОСВОБОЖДЕННЫЙ. ЧТО ДЕЛАТЬ КИЕВУ С МОЛДОВОЙ ПОСЛЕ ПЛАХОТНЮКА
Суть молдавской политики состоит в получении выгод от более сильных игроков. Вся новейшая история Молдовы – это балансирование между интересами партнеров и на Западе, и на Востоке

12-й ежегодный чемпионат по ирландским танцам ODESSA OPEN FEIS пройдет 22 июня
В соревновании примут участие 130 танцоров из разных школ Киева, Минска, Томска, Днепра, Харькова, Львова, Черкасс, Запорожья, Одессы. Участники соревнуются в сольных и групповых танцах, в возрастных категориях. Судья турнира – Rachael Nugent (Ирландия).


Последние новости:
11:24 20.06.2019
15:11 18.06.2019
17:49 14.06.2019
15:44 14.06.2019
11:22 14.06.2019


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 0.023