ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Про проведення реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) у 2020 році
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Музичне фентезі-шоу «Володарі стихій»: новий формат вистави – інструментальний мюзикл
19.11.2018 в 18:38
Музичне фентезі-шоу «Володарі стихій»

Музичне фентезі-шоу «Володарі стихій»: новий формат вистави – інструментальний мюзикл фентезі-шоу «Володарі стихій» буде представлено українському глядачеві 20 листопада в Одесі, 26 листопада у Івано-Франківську та 1 грудня у Києві.

Благодійна організація «Благодійний фонд Омріяна Країна» у партнерстві з продюсерською компанією World Sound та за фінансової підтримки Українського культурного фонду готуються представити прем’єру Музичного фентезі-шоу «Володарі Стихій».

«Володарі Стихій» — новий формат музичного шоу – інструментальний мюзикл. Це аудіовізуальна вистава, яка поєднує однією сюжетною лінією різні музичні жанри, але звичні для мюзиклу вокальні партії виконують не співаки, а чотири інструменталіста-віртуоза на традиційно-українських музичних інструментах: Георгій Матвіїв — бандура, Петро Сказків — цимбали, Олександр Божик — скрипка та Олесь Журавчак – етно-духові. Об’єм та різноманітність звучанню додають майже 40 етнічних інструментів Національного Академічного Оркестру Народних Інструментів України (НАОНІ) під керівництвом Віктора Гуцала. Особливу атмосферу дійства та його видовищність забезпечують вражаючі відеодекорції, які доповнюють кожний музичний твір додатковою реальністю у стилі фентезі.

Музичне фентезі-шоу «Володарі стихій» відбудеться найближчим часом у трьох містах:

20 листопада — Одеський академічний театр опери та балету

26 листопада — Івано-Франківський музично-драматичний театр ім. Івана Франка

1 грудня — Національна опера України в Києві

Проект «Володарі Стихій» набрав найбільшу кількість балів та зайняв перше місце у конкурсі культурно-мистецьких проектів Українського культурного фонду в секторі аудіального мистецтва. Експертна комісія конкурсу високо оцінила змістовність та інноваційність проекту, його актуальність і важливу роль у сприянні розвитку культури і мистецтв в Україні та презентації країни на міжнародному рівні, а також високу професійність команди менеджерів та їх досвід у сфері реалізації культурних проектів.

Музичне фентезі-шоу «Володарі Стихій» – це надзвичайно багата звукова палітра, якою вимальовується сюжет – Легенда про Володарів Стихій, тих, що творять музику Серцем та своєю спільною грою здатні розкрити приховану до часу таємницю володіння стихіями Води, Землі, Вогню та Повітря. Подібно до того, як Легенда з’єднує давнину з теперішнім часом, на одній сцені поєднуються етнічні мотиви, класика, поп, джаз, рок та фолку у новому сучасному звучанні. Уважний слухач почує та впізнає казкову класику Едварда Гріга, технічний джаз Пола Дезмонда, популярну мелодику Майкла Джексона та роковий надрив Курта Кобейна. Також у програмі відомі музичні композиції Рея Паркера, Роберта Планта, Джиммі Пейджа та Фредді Меркурі. Разом з тим будуть представлені твори відомих і сучасних українських композиторів Миколи Леонтовича, Василя Попадюка , Андрія Шустя та Юрія Шевченко.

Всі чотири солісти – Володарі Стихій – а саме Георгій Матвіїв – Володар Стихії Води, Петро Сказків – Володар Стихії Землі, Олександр Божик – Володар Стихії Вогню та Олесь Журавчак – Володар Стихії Повітря, виконуватимуть свої власні музичні твори в якісному оркестровому аранжуванні створеному спеціально для шоу Іваном Небесним. Всі сольні партії супроводжуватиме Національний Академічний Оркестр Народних Інструментів України, яким розроблено та успішно презентовано слухачеві декілька популярних програм світових рок, поп хітів та шедеврів класичної музики. За останні три роки оркестр успішно виступив з такими відомими виконавцями як ONUKA, ВВ, Друга ріка, Mad Heads, Руслана.

До роботи над звучанням проекту залучені найкращі українські спеціалісти з аранжування, оркестровки та саунд дизайну відомі українські музичні продюсери – Іван Небесний та Микола Сосін, які працюють за такими виконавцями, як Наталя Могилевська, Ірина Білик, Олег Скрипка, Руслана, Хорея Козацька, Піккардійська Терція, Руслан Квінта Євген Хмара, Ансамбль G-Art, Український народний хор імені Станіслава Павлюченка, Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України, Симфонічний оркестр UNITY та багатьма іншими. Візуальну складову шоу творить Дмитро Ципердюк — сценограф, стейдж-дизайнер, художник-постановник світла, фахівець із візуалізації на сцені, лауреат міжнародних премій у галузі шоу-бізнесу, заслужений працівник культури України. Понад 20 років Дмитро здійснює постановки фестивалів, сольних турів і концертів українських і зарубіжних артистів, створює концепції різноманітних шоу, серед яких –– «Міс Україна-2004», Міс Fashion TV -2007, Eurovisiоn-2015 (Австрія), Eurovision Village-2017, Jazz&Love Show -2017, «Вечір пам’яті Миколи Мозгового», історичний концерт БЕЗВІЗ 2017.

Головний диригент шоу, композитор, народний артист України, художній керівник НАОНІ, Віктор Гуцал: «Програма «Володарі Стихій» буде популярна не тільки в Україні а і по за її межами, бо вона дійсно відтворює дух, мораль нашої української ідентичності, тому сучасна і необхідна. Всі твори зроблені в одному стилі, вони дуже характерні та продовжують традиції нашого народного музикування але вже на новому, модерному виконавському рівні, поєднують традиційну і новітню музику. Це буде прекрасна вистава тому, що вона збагачує і наш репертуар і наш мистецький досвід»

Олесь Журавчак, автор ідеї та режисер-постановник шоу, коментує: «В Музиному фентезі-шоу «Володарі Стихій» зібрані та поєднані найкращі елементи: велика кількість аутентичних національних інструментів, світові хіти різних жанрів і напрямків та твори сучасних українських композиторів, нові технології в аранжуванні, оркестровці, саунд дизайні та віджеїнгу. Музиканти, які беруть участь у шоу – майстри-віртуози, які вже зараз успішно гастролюють світом. Отже, на одній сцені таке поєднання матиме справжній ефект творчої синергії. Ми створили 100% український продукт – сучасний, драйвовий, ексклюзивний. На весну плануємо тур Україною, а далі – презентувати шоу за кордоном. Адже така робота варта представлення не тільки українцям, але і всієї світової спільноти».

Благодійний Фонд «Омріяна Країна» було засновано в 2012 році Олексієм та Юліаною Толкачовими для ініціювання світоглядних змін в українському суспільстві та популяризацію цінностей любові, краси, творчості, гармонії, відповідальності. Фонд успішно реалізує проекти у сфері культури, виховання, світоглядного розвитку, екологічної активності.

Продюсерська компанія World Sound створена у 2007 р. Олесем Журавчаком для реалізації та популяризації проектів у сфері етнічної та світової музики, підтримки культурних та мистецьких ініціатив в Україні та сприяння налагодженню міжкультурних діалогів. Мета компанії – розвиток та творче осмислення етно-культури, як джерела сучасності та необхідної умови для самоідентифікації у міжнародній спільноті.Основне завдання World Sound — привернути увагу митців до використання етно-мотивів у своїй творчості, а споживачів – до сприйняття краси та індивідуальності мистецтва, яке ґрунтується на етно традиціях.

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України.

Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
РУМЫНИЯ. ОТСТАВКА «ПО ТРЕБОВАНИЮ»
Станет ли уход правительства Орбана прологом к политическим изменениям в Румынии?

Бібліотеці з любов’ю
За традицією, у Міжнародний день дарування книг 14 лютого Одеська національна наукова бібліотека об`єднала всіх, хто любить читати та дарувати книжки.


Последние новости:
17:14 21.02.2020
16:47 21.02.2020
09:38 21.02.2020
11:05 20.02.2020
10:50 19.02.2020


© 2005—2020 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2020 S&A design team / 0.400