ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА про тенденції дня голосування на виборах Верховної Ради в Одеській області
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

Новий сезон Urban Music Hall буде наповнений яскравими подіями
27.08.2018 в 15:55
Новий сезон Urban Music Hall буде наповнений яскравими подіями

Urban Music Hall – це жест, з якого виникає певна естетика буття, в якій музика належить всім. Urban Music Hall не цитує великих музикантів і композиторів, але створює умови для життя музики в новому контексті спільної відповідальності творців проекту і соціуму за майбутнє.

Новий сезон Urban Music Hall буде наповнений яскравими подіями, новими напрямками, гучними іменами. Зала стає навчальною платформою і генерує майстер класи від видатних музикантів міжнародного рівня. Новий сезон створений за напрямком «об’єднання», великі і маленькі міста країни – всі разом. Urban Music Hall створює колаборацію, з одним із провідних українських фестивалів джазової музики – Jazz Bezz. Одеса вперше стає на карті цієї події, разом з нею – Київ, Львів, Луцьк, Тернопіль, Суми та Рівне.

Продовжуючи тему об’єднання, UMH виступає за підтримку злиття класичної та електронної музики, вперше в Одесі в Urban Music Hall виступатимуть DZ'OB – електроакустичний проект з Дніпра. Їх композиція Techno 2 входить в альбом Basement Suite. Ця робота стала найкращим міні-альбомом 2017 року за версією редакції Karabas Live. Учасники DZ'OB потрапили в список 35 найвпливовіших людей культури України до 35 років за версією журналу «Новий Час».

Urban Music Hall – перша і єдина концертна зала в Одесі, яка є доступною для людей з інвалідністю.

Прес-конференція про наповнення нового сезону та стратегію розвитку UMH (сезон починається 31-ого серпня) з СЕО UMH Артуром Гойхманом відбудеться 29-ого серпня о 12 годині за адресою, м. Одеса, вул. Рішельєвська, 33.

Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ДЕОЛИГАРХИЗАЦИЯ ПО-МОЛДАВСКИ. КАК ПРЕЗИДЕНТ ДОДОН ВЛАСТНУЮ ВЕРТИКАЛЬ СТРОИТ
Избрание представителя социалистов председателем Конституционного суда выглядит как часть общего плана Игоря Додона по укреплению своего политического влияния. В конечном итоге именно он получил наибольший выигрыш от падения Владимира Плахотнюка, превратившись во влиятельную политическую фигуру

«БАРХАТНЫЙ СЕЗОН» В ОДЕССЕ — СВОБОДНАЯ КУЛЬТУРНАЯ ЗОНА
21-го августа в Одесском Национальном академическом театре оперы и балета состоялась пресс-конференции по поводу приближающегося открытия V юбилейного фестиваля искусств «Бархатный сезон в Одесской опере» (30 августа-15 сентября) Сергей Гриневеций на правах председателя наблюдательного совета театра открыл пресс-конференцию и поприветствовал всех с приближением настоящего праздника искусств, коим, безусловно, является «Бархатный сезон», после чего остановился на таких ключевых моментах.


Последние новости:
18:15 22.08.2019
17:47 22.08.2019
14:41 22.08.2019
14:00 22.08.2019
16:31 21.08.2019


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 0.021