ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Про проведення реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) у 2020 році
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Інформаційні заходи від Представництва ЄС в Одесі та Білгород-Дністровському
30.07.2018 в 13:05
Інформаційні заходи від Представництва ЄС в Одесі та Білгород-Дністровському

31 липня – 2 серпня 2018 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Одесу та Білгород-Дністровський з офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

 

Що?  Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС

Коли?  31 липня, 13:30 – 15:30  Де? м. Одеса, Impact Hub Odessa, (вул. Грецька, 1-А), 2-й поверх.

Для кого? Представники неурядових організацій; зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС громадяни.

Під час заходу буде представлено пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, можливості співпраці, а також огляд довготривалих освітніх, молодіжних, культурних та бізнесових програм та проектів Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед них Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, EU Study Days, COSME, EU4Business та ін.

Крім того, окрема увага буде приділена таким європейським проектам як Місія Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM), Інформаційний центр ЄС (на базі Одеського національного економічного університету), ініціативі Team Europe як європейському експертному осередку в Одесі, а також програмі eTwinning Plus для розвитку співпраці європейських шкіл.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/EU_open_calls_presentation;

подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/651048721928042/

 

Що?  Тренінг для громадських організацій «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?»

Коли?  31 липня, 16:00 – 19:00  Де? м. Одеса, Impact Hub Odessa, (вул. Грецька, 1-А), 2-й поверх.

Для кого? Представники громадських організацій; ті, хто планує чи у процесі створення ГО; охочі покращити навички роботи з донорами.

Тренінг орієнтований на неурядові організації, які розвивають свою діяльність і хочуть покращити навички у підготовці грантових заявок на конкурси і тендери ЄС, а також у комунікації з донорами. Захід буде також цікавий тим, кому дана тема корисна у контексті їхньої громадської діяльності. Серед винесених на розгляд тем: — термінологія грантових заявок і тендерів; — хто такі донори і принципи ефективної комунікації з ними; — види грантової допомоги; — як зрозуміти потреби донора та відобразити це у своїй заявці; — принципи складання бюджету проекту та ін. Учасників очікує розгляд реальних прикладів з грантових конкурсів ЄС та практичні завдання / ТРЕНЕР: Денис Ткачов, експерт з розробки та подання грантових заявок, експерт ініціативи Представництва ЄС Team Europe (Харків).

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/NGOs-training; подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/1907258136000766/

 

Що? Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС»

Коли?  1 серпня, 13:00 – 14:30  Де?  м. Білгород-Дністровський, Білгород-Дністровська міська рада (вул. Михайлівська, 56)

Для кого? Представники неурядових організацій, бізнесу, місцевої влади, молодь, освітяни, активісти, зацікавлені жителі міста.

Під час заходу буде розказано про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також представлено довготривалі освітні, молодіжні, культурні та бізнесові програми та проекти Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед презентованих програм та проектів: Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, eTwinning Plus, COSME, EU4Business та ін.

 

Що?  Брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу

Для кого?  Студенти, школярі, активна молодь

Коли? 1 серпня, 16:00 – 17:30 Де? Білгород-Дністровський район, село Сергіївка, дитячий табір «Сонячний берег» (вул.Лесі Українки, 4).

Коли? 2 серпня, 12:00 – 13:30 Де? м. Одеса, Одеський національний економічний університет (вул. Преображенська, 8), читальна зала (каб. 211), 2-й поверх.

Брейн-ринг на європейську тематику – гра для студентів, школярів та активної молоді, яка допоможе в інтерактивній спосіб покращити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички.

 

Що?  Семінар для представників місцевого бізнесу «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?»

Коли?  2 серпня, 15:00 – 18:00

Де? м. Одеса, Одеська регіональна торгово-промислова палата (вул. Базарна, 47).

Основні теми заходу: — Переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ) для українських підприємців; - Можливості COSME (Competitiveness of Small and Medium Enterprises), європейської програми підтримки малого та середнього підприємництва, для розвитку бізнесу в Україні; — Презентація можливостей Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) як інструменту пошуку партнерів та інвесторів за кордоном; — Допомога місцевим підприємцям створеного у рамках європейської програми EU4Business Центру підтримки бізнесу у м. Одеса;

- Проекти і програми Європейського банку реконструкції і розвитку з підтримки малого і середнього бізнесу, що реалізуються за фінансування ЄС; — Міжнародна діяльність та сервіси Одеської регіональної торгово-промислової палати з просування на ринок Євросоюзу; — Практичні поради з виходу на європейський ринок та знаходження бізнес-партнерів від місцевих підприємців, що вже успішно працюють на ринку ЄС; — Бізнес-партнерство з європейськими компаніями: юридичний аспект.

Серед головних спікерів заходу: Вадим Загарій, старший експерт реформи дерегуляції та розвитку підприємництва, Команда підтримки реформ, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України / Андрій Яремкевич, експерт Enterprise Europe Network-Ukraine / Діана Добрій, радник першого віце-президента Торгово-промислової палати України / Дмитро Резнік, менеджер з продажів ТОВ «Агрокомплекс Барський» / Андрій Селютін, партнер юридичної компанії Arzinger, керівник Південноукраїнської філії та інші.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/biz-seminar; подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/182981975907811/

---

Візит Представництва ЄС до Одеської області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Олесі Савенко, тел. +38(093) 701-36-23, osavenko@internews.ua або до Ірини Широкової, +38(097)1772416,  ishyrokova@internews.ua

 

Європейський Союз складається з 28 держав-членів та їхніх народів. Це унікальне політичне та економічне партнерство, засноване на цінностях поваги до людської гідності, свободи, рівності, верховенства права і прав людини. Понад п’ятдесят років знадобилось для створення зони миру, демократії, стабільності і процвітання на нашому континенті. Водночас нам вдалось зберегти культурне розмаїття, толерантність і свободу особистості. ЄС налаштований поділитись своїми цінностями та досягненнями з країнами-сусідами ЄС, їхніми народами, та з народами з-поза їхніх меж.

Представництво Європейського Союзу в Україні

Адреса:

вул. Володимирська, 101

01033 Київ, Україна

тел: +38 044 39 08 010

факс: +38 044 39 08 015

Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
РУМЫНИЯ. ОТСТАВКА «ПО ТРЕБОВАНИЮ»
Станет ли уход правительства Орбана прологом к политическим изменениям в Румынии?

Людина в історії: до 140-річчя видатного вченого-астронома Олександра Яковича Орлова
11 лютого у межах проекту в бібліотеці відбудуться лекції одеських вчених Астрономічної обсерваторії Одеського національного університету ім. І.І.Мечникова, презентація щорічного Одеського астрономічного календаря та огляд книжково-ілюстративної виставки, яка присвячена найдавнішій науці у світі – Астрономії.


Последние новости:
13:27 11.02.2020
15:56 25.01.2018
15:24 02.08.2017
17:08 01.08.2017
14:24 28.07.2017


© 2005—2020 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2020 S&A design team / 0.395