ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Про проведення реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) у 2020 році
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
25 років Вишеградській четвірці
21.10.2016 в 21:03
25 років Вишеградській четвірці

В цьому році Вишеградська четвірка відзначає 25 річницю з моменту утворення. Ця організація об’єднує країни Східної Європи, а головна ідея її створення — поглиблення співпраці у побудові демократичних державотворчих інститутів. ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського» протягом 4 років активно співпрацює із вищими навчальними закладами країн Вишеградської четвірки.

В рамках міжнародного проекту, який реалізується за фінансової підтримки Вишеградського Фонду до ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського» був запрошений професор Національного університету державної служби у м. Будапешт Тамаш Семлер. Професор виступив з відкритими лекціями перед студентами спеціальностей Право та Політологія, які є новими для нашого університету.

У даний час юриспруденція є широкою спеціальністю, в якій перспективним є поглиблене використання сучасних досягнень психології та педагогіки. Юрист, що має глибокі психологічні знання, уміння і навички, може ефективно працювати у правоохоронних органах, адвокатурі; здійснювати психологічну експертизу; проводити консультування законодавців з питань соціальної психології.

Психолого-педагогічна спеціалізація дозволить майбутньому юристу застосовувати свої знання у порівняно новій правовій сфері, окрім викладацької, в ювенальній юстиції (робота з неповнолітніми), а також забезпечувати юридичний супровід навчального процесу. Крім того, отриманий комплекс знань та умінь надасть випускникам можливості працювати в традиційних сферах юридичної діяльності – управлінських, фінансових, комерційних та інших структурах. Усі ці напрямки узгоджуються з європейською направленістю юридичної освіти.

Крім того, в цьому місяці Угорщина, як одна з країн V4, святкує національне свято – саме 23 жовтня 1989 р. – відбулася мирна зміна політичної системи і суспільного ладу, третє проголошення Республіки. Корисними були знання та досвід отримані студентами-політологами в серії лекцій професора Семлера. Адже для майбутніх політологів-конфліктологів, політичних менеджерів, яких здійснює підготовку університет Ушинського, є важливим досвід інтеграції до європейських інститутів, приклади врегулювання протиріч в суспільстві та ефективне управління в сфері політики на шляху до ЄС – саме цим питанням був присвячений цикл лекцій професора Семлера. Слід зауважити, що це не перший візит лекторів з країн V4 до нашого університету і з кожним роком ця співпраця стає продуктивнішою.

Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
РУМЫНИЯ. ОТСТАВКА «ПО ТРЕБОВАНИЮ»
Станет ли уход правительства Орбана прологом к политическим изменениям в Румынии?

Бібліотеці з любов’ю
За традицією, у Міжнародний день дарування книг 14 лютого Одеська національна наукова бібліотека об`єднала всіх, хто любить читати та дарувати книжки.


Последние новости:
09:41 20.02.2020
08:49 14.02.2020
09:03 12.02.2020
09:18 11.02.2020
13:18 06.02.2020


© 2005—2020 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2020 S&A design team / 0.403