ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Презентация 27-го выпуска историко-краеведческого альманаха «Юго-Запад. Одессика»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

Названі сумлінні платників податків Одещини
05.10.2016 в 17:15
Названі сумлінні платників податків Одещини

В Одесі відбулась урочиста церемонія нагородження переможців регіонального туру рейтингу «Сумлінні платники податків України – 2015». У заході взяли участь представники Одеської обласної держаної адміністрації, Одеської міської ради, ГУ ДФС в Одеській області, СДПІ з ОВП у м.Одеі МГУ ДФС, а також бізнесу Одеси та Одеської області.

Рейтинг популяризує ідею чесного ведення бізнесу, посилення авторитету сумлінних платників податків в житті країни та публічного визнання досягнень лідерів. Це не лише певного роду підсумок або фініш, це початок нових перемог та нових досягнень.

Як і кожного року, серед переможців рейтингу є представники великого бізнесу Одещини. Так, переможцем у галузі будівництва визнано ТОВ «СТІКОН», Корпорацію «Союз», у галузі переробної промисловості – ТОВ «Дельта Вілмар Снд», ТОВ ПТК «Шабо», ТДВ Інтерхім», ПАТ «Одеський консервний завод дитячого харчування», ПАТ «Одеський завод шампанських вин», у галузі машинобудування – ПАТ «Одескабель», у сфері торгівлі – ТОВ «Таврія-В», у сфері транспорту та зв’язку – ТОВ «ТІС — Зерно», ТОВ «ТІС-РУДА», ДП «МТП «Южний», у сфері фінансової та страхової діяльності – Акціонерний Банк «Південний».

«Нас перехоплює почуття гордості за здобутки представників великого бізнесу Одещини, які впродовж багатьох років стають переможцями регіонального та всеукраїнського рівнів рейтингу «Сумлінні платники податків». Це підприємства, на які рівняються, та успіхи яких неодмінно ввійдуть в історію успішного ведення бізнесу в Україні. Ми раді, що їх щоденна праця була гідно оцінена.», – зазначила начальник інспекції Талпа Вікторія Павлівна.

СДПІ з ОВП у м.Одесі МГУ ДФС

Поиск:
расширенный

Ректор Игорь Коваль
ВЫБОРЫ, ВЫЗОВЫ И ОДЕССКИЙ УНИВЕРСИТЕТ
Игорь Николаевич Коваль, ректор ОНУ им. Мечникова – политолог, эксперт-международник. Накануне нового учебного года беседуем с доктором политических наук, профессором И. Ковалем о тектонических сдвигах в международном политикуме и 154-летних традициях Одесского университета.

СКВЕР МИРУ. НОВИЙ ЗАТИШНИЙ КУТОК МИРНОЇ ОДЕСИ
Сьогодні, 20 вересня, напередодні Міжнародного дня миру, Сергій Гриневецький як почесний член Президії Одеської обласної ради миру взяв участь у церемонії відкриття Скверу миру.


Последние новости:
11:19 19.09.2019
15:34 27.08.2019
14:08 20.08.2019
14:21 16.08.2019
16:43 13.08.2019


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 0.033