ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-бріфінг заступника Голови НБУ щодо оптимізації банкнотно-монєтного ряду національної валюти
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

Названі сумлінні платників податків Одещини
05.10.2016 в 17:15
Названі сумлінні платників податків Одещини

В Одесі відбулась урочиста церемонія нагородження переможців регіонального туру рейтингу «Сумлінні платники податків України – 2015». У заході взяли участь представники Одеської обласної держаної адміністрації, Одеської міської ради, ГУ ДФС в Одеській області, СДПІ з ОВП у м.Одеі МГУ ДФС, а також бізнесу Одеси та Одеської області.

Рейтинг популяризує ідею чесного ведення бізнесу, посилення авторитету сумлінних платників податків в житті країни та публічного визнання досягнень лідерів. Це не лише певного роду підсумок або фініш, це початок нових перемог та нових досягнень.

Як і кожного року, серед переможців рейтингу є представники великого бізнесу Одещини. Так, переможцем у галузі будівництва визнано ТОВ «СТІКОН», Корпорацію «Союз», у галузі переробної промисловості – ТОВ «Дельта Вілмар Снд», ТОВ ПТК «Шабо», ТДВ Інтерхім», ПАТ «Одеський консервний завод дитячого харчування», ПАТ «Одеський завод шампанських вин», у галузі машинобудування – ПАТ «Одескабель», у сфері торгівлі – ТОВ «Таврія-В», у сфері транспорту та зв’язку – ТОВ «ТІС — Зерно», ТОВ «ТІС-РУДА», ДП «МТП «Южний», у сфері фінансової та страхової діяльності – Акціонерний Банк «Південний».

«Нас перехоплює почуття гордості за здобутки представників великого бізнесу Одещини, які впродовж багатьох років стають переможцями регіонального та всеукраїнського рівнів рейтингу «Сумлінні платники податків». Це підприємства, на які рівняються, та успіхи яких неодмінно ввійдуть в історію успішного ведення бізнесу в Україні. Ми раді, що їх щоденна праця була гідно оцінена.», – зазначила начальник інспекції Талпа Вікторія Павлівна.

СДПІ з ОВП у м.Одесі МГУ ДФС

Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
Украинский эксперт: У новой коалиции приднестровский конфликт может отойти на второй план
С утверждением нового правительства в Кишиневе, в отношениях Украины и Молдовы, скорее всего, будет сделана пауза, - считает заведующий отделом исследований Придунайско-Черноморского региона Национального института стратегических исследований Артем Филипенко.

Конструктивный диалог транспортной интеллигенции в Одессе
В конце мая в Одессе успешно завершила работу ХVIII-ая Международная неделя по торговле и транспорту, выставка «Интер-ТРАНСПОРТ». Под девизом «Диалог. Доверие. Действие» в Одессе прошла традиционная встреча транспортной интеллигенции Украины и зарубежья — партнеров, друзей, руководителей предприятий и организаций транспортной отрасли и грузовладельцев с потребителями транспортных услуг.


Последние новости:
14:04 25.06.2019
17:49 24.06.2019
17:13 20.06.2019
21:00 19.06.2019
16:32 04.06.2019


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 1.207