ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Презентация 27-го выпуска историко-краеведческого альманаха «Юго-Запад. Одессика»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

«Осінній калейдоскоп професій»
23.10.2015 в 22:28
Осінній калейдоскоп професій

21 жовтня відбувся профорієнтаційний захід «Осінній калейдоскоп професій» для учнів загальноосвітніх шкіл міста Одеси. Вже стають традиційними профорієнтаційні заходи, які організовують фахівці Одеського міського центру зайнятості на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Наскільки різноманітні барви осені, настільки різноманітний світ професій, в якому шкільній молоді складно орієнтуватись. Тож, одним з пріоритетних напрямків роботи відділу активної підтримки безробітних Одеського міського центру зайнятості, є робота з молоддю. Саме з цією метою служба зайнятості організовує профорієнтаційні інформаційні уроки-семінари, тренінги, факультативи, ярмарки кар’єри та інші заходи.

Профорієнтаційний захід відвідали: перший заступник директора Одеського обласного центру зайнятості Галина Бородатюк, в.о. директора Одеського міського центру зайнятості Ганна Трусова, а також соціальні партнери та друзі служби зайнятості, представники Одеського професійного ліцею технологій та дизайну, вокальні виконавці та музичні колективи та учні восьмих, дев’ятих, десятих класів шкіл міста Одеси та їх батьки, в тому числі діти внутрішньо переміщених осіб, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди.

З вітальним словом до присутніх звернулася перший заступник директора Одеського обласного центру зайнятості Галина Бородатюк. Вона наголосила, що служба зайнятості працює для людей. Наразі особливо важливою є увага держави і служби зайнятості до професійної орієнтації молоді. Улюблена робота робить людину щасливішою. А скориставшись послугами служби зайнятості, пройшовши тестування — ви зробите правильний вибір. Вона висловила впевненість, що цей інтерактивний креативний захід виявиться цікавим та корисним для усвідомленого, вдумливого вибору професії.

Заступник директора Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Юлія Назаренко акцентувала увагу на тому, що сьогодні центр профтехосвіти служби зайнятості відчинив свої двері для молоді. Майстри та викладачі покажуть майстерні та учбові класи, щоб школярі побачили якомога більше для усвідомленого професійного вибору.

В рамках заходу фахівці з професійної орієнтації відділу активної підтримки безробітних Одеського міського центру зайнятості ознайомили учнів та їх батьків з послугами, які надає служба зайнятості. Діти із задоволенням скористались нагодою пройти визначення професійних здібностей та нахилів із застосуванням профдіагностичних методик для визначення типів професій, до яких є схильності та для оцінки професійної спрямованості. До речі, тестування завжди затребувані на будь-якому профорієнтаційному заході.

Давні партнери служби зайнятості, представники Одеського професійного ліцею технологій та дизайну Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського, представили увазі гостей колекції одягу «Порто-Франко» та «Квіти України», сконструйовані і виготовлені майстрами та студентами ліцею. Обидві колекції були прийняті із захопленням, адже виконані з гумором, властивим нашому місту і присвячені історії Одеси та України.

Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості презентував професійне навчання за 25 ліцензованими робітничими професіями будівельної галузі, промисловості, деревообробки, сфери послуг, торгівлі.

Близько 250 школярів, запрошених на захід, відвідали майстер-класи: з обробки циліндричної поверхні, пайки пластикових труб, монтажу розеток та вимикачів квартирної мережі електроживлення, електрозварювальних робіт, лицювання плиткою стін та підлоги, виготовлення на верстатах ЧПУ виробів з органічного скла, плетіння коси різними методами, дизайну нігтів, прикрашення кондитерських виробів, приготування страв з гарбуза, приготування коктейлів, а також прийняли участь в процесі отримання професійних знань на лекціях з курсів «Касир у банку» та «Продавець непродовольчих товарів». На майстер-класах кожен з учнів мав нагоду доторкнутися до професії, актуальної на ринку праці, і відчути її особисто зсередини.

Наприкінці заходу кожний учасник отримав папку з інформаційними матеріалами служби зайнятості, з яких школярі почерпнуть більш детальну інформацію про послуги служби зайнятості для молоді, а після майстер-класу отримав свідоцтво учасника «Осіннього калейдоскопу професій». Слід зазначити, що під час заходу групі дівчат-школярок «майстри зачісок» створили дивовижні за красою, оригінальні коси.

В заході також приймали участь естрадно-хореографічний колектив «Пелікан» з танцювальним номером «Одеські булочки», студентка Південноукраїнського національного педагогічного університету факультету музичної та хореографічної освіти, Лауреат та володарка Гран-Прі всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів Дар’я Діденко та фіналістка національного відбору на дитяче Євробачення 2014, а також фіналістка національного відбору Сан-Ремо Джуніор Україна (SANREMO JUNIOR UKRAINE) 2014 та лауреат міських та обласних конкурсів Марія Тарнавська з вокальними номерами.

Емоції молоді щирі та позитивні: «Все дуже сподобалось!», «Дуже круто – респект!», «Було весело!», «Багато цікавого!», «Пізнавально, особливо сподобалось інтерв’ю з хлопцем-кухарем, який тут навчався!», «Цікаві майстер-класи, нам дали все помацати своїми руками і навіть дещо зробити!».

Вчителі також висловлювали подяку: «Всім педагогам та учням подобаються профорієнтаційні заходи служби зайнятості, адже вони дуже змістовні, добре продумані, а ще й організовані цікаво, на високому рівні. Із задоволенням будемо співпрацювати далі».

Провідний фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою відділу організаційної роботи Абакумова Н.В.

Поиск:
расширенный

Ректор Игорь Коваль
ВЫБОРЫ, ВЫЗОВЫ И ОДЕССКИЙ УНИВЕРСИТЕТ
Игорь Николаевич Коваль, ректор ОНУ им. Мечникова – политолог, эксперт-международник. Накануне нового учебного года беседуем с доктором политических наук, профессором И. Ковалем о тектонических сдвигах в международном политикуме и 154-летних традициях Одесского университета.

СКВЕР МИРУ. НОВИЙ ЗАТИШНИЙ КУТОК МИРНОЇ ОДЕСИ
Сьогодні, 20 вересня, напередодні Міжнародного дня миру, Сергій Гриневецький як почесний член Президії Одеської обласної ради миру взяв участь у церемонії відкриття Скверу миру.


Последние новости:
09:40 18.09.2019
14:48 03.09.2019
18:15 29.08.2019
17:55 23.08.2019
17:45 16.08.2019


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 0.028