ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Прес-конференція Любомира Мисіва
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

«Осінній калейдоскоп професій»
23.10.2015 в 22:28
Осінній калейдоскоп професій

21 жовтня відбувся профорієнтаційний захід «Осінній калейдоскоп професій» для учнів загальноосвітніх шкіл міста Одеси. Вже стають традиційними профорієнтаційні заходи, які організовують фахівці Одеського міського центру зайнятості на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Наскільки різноманітні барви осені, настільки різноманітний світ професій, в якому шкільній молоді складно орієнтуватись. Тож, одним з пріоритетних напрямків роботи відділу активної підтримки безробітних Одеського міського центру зайнятості, є робота з молоддю. Саме з цією метою служба зайнятості організовує профорієнтаційні інформаційні уроки-семінари, тренінги, факультативи, ярмарки кар’єри та інші заходи.

Профорієнтаційний захід відвідали: перший заступник директора Одеського обласного центру зайнятості Галина Бородатюк, в.о. директора Одеського міського центру зайнятості Ганна Трусова, а також соціальні партнери та друзі служби зайнятості, представники Одеського професійного ліцею технологій та дизайну, вокальні виконавці та музичні колективи та учні восьмих, дев’ятих, десятих класів шкіл міста Одеси та їх батьки, в тому числі діти внутрішньо переміщених осіб, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди.

З вітальним словом до присутніх звернулася перший заступник директора Одеського обласного центру зайнятості Галина Бородатюк. Вона наголосила, що служба зайнятості працює для людей. Наразі особливо важливою є увага держави і служби зайнятості до професійної орієнтації молоді. Улюблена робота робить людину щасливішою. А скориставшись послугами служби зайнятості, пройшовши тестування — ви зробите правильний вибір. Вона висловила впевненість, що цей інтерактивний креативний захід виявиться цікавим та корисним для усвідомленого, вдумливого вибору професії.

Заступник директора Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Юлія Назаренко акцентувала увагу на тому, що сьогодні центр профтехосвіти служби зайнятості відчинив свої двері для молоді. Майстри та викладачі покажуть майстерні та учбові класи, щоб школярі побачили якомога більше для усвідомленого професійного вибору.

В рамках заходу фахівці з професійної орієнтації відділу активної підтримки безробітних Одеського міського центру зайнятості ознайомили учнів та їх батьків з послугами, які надає служба зайнятості. Діти із задоволенням скористались нагодою пройти визначення професійних здібностей та нахилів із застосуванням профдіагностичних методик для визначення типів професій, до яких є схильності та для оцінки професійної спрямованості. До речі, тестування завжди затребувані на будь-якому профорієнтаційному заході.

Давні партнери служби зайнятості, представники Одеського професійного ліцею технологій та дизайну Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського, представили увазі гостей колекції одягу «Порто-Франко» та «Квіти України», сконструйовані і виготовлені майстрами та студентами ліцею. Обидві колекції були прийняті із захопленням, адже виконані з гумором, властивим нашому місту і присвячені історії Одеси та України.

Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості презентував професійне навчання за 25 ліцензованими робітничими професіями будівельної галузі, промисловості, деревообробки, сфери послуг, торгівлі.

Близько 250 школярів, запрошених на захід, відвідали майстер-класи: з обробки циліндричної поверхні, пайки пластикових труб, монтажу розеток та вимикачів квартирної мережі електроживлення, електрозварювальних робіт, лицювання плиткою стін та підлоги, виготовлення на верстатах ЧПУ виробів з органічного скла, плетіння коси різними методами, дизайну нігтів, прикрашення кондитерських виробів, приготування страв з гарбуза, приготування коктейлів, а також прийняли участь в процесі отримання професійних знань на лекціях з курсів «Касир у банку» та «Продавець непродовольчих товарів». На майстер-класах кожен з учнів мав нагоду доторкнутися до професії, актуальної на ринку праці, і відчути її особисто зсередини.

Наприкінці заходу кожний учасник отримав папку з інформаційними матеріалами служби зайнятості, з яких школярі почерпнуть більш детальну інформацію про послуги служби зайнятості для молоді, а після майстер-класу отримав свідоцтво учасника «Осіннього калейдоскопу професій». Слід зазначити, що під час заходу групі дівчат-школярок «майстри зачісок» створили дивовижні за красою, оригінальні коси.

В заході також приймали участь естрадно-хореографічний колектив «Пелікан» з танцювальним номером «Одеські булочки», студентка Південноукраїнського національного педагогічного університету факультету музичної та хореографічної освіти, Лауреат та володарка Гран-Прі всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів Дар’я Діденко та фіналістка національного відбору на дитяче Євробачення 2014, а також фіналістка національного відбору Сан-Ремо Джуніор Україна (SANREMO JUNIOR UKRAINE) 2014 та лауреат міських та обласних конкурсів Марія Тарнавська з вокальними номерами.

Емоції молоді щирі та позитивні: «Все дуже сподобалось!», «Дуже круто – респект!», «Було весело!», «Багато цікавого!», «Пізнавально, особливо сподобалось інтерв’ю з хлопцем-кухарем, який тут навчався!», «Цікаві майстер-класи, нам дали все помацати своїми руками і навіть дещо зробити!».

Вчителі також висловлювали подяку: «Всім педагогам та учням подобаються профорієнтаційні заходи служби зайнятості, адже вони дуже змістовні, добре продумані, а ще й організовані цікаво, на високому рівні. Із задоволенням будемо співпрацювати далі».

Провідний фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою відділу організаційної роботи Абакумова Н.В.

* Пресс-релизы размещаются на сайте ИА «Контекст-Причерноморье» в том виде, в котором они присланы, без редакторской правки.
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
МИФЫ ОБОРОНЫ ОДЕССЫ: ХОДИЛИ ЛИ РУМЫНСКИЕ СОЛДАТЫ В «ПСИХИЧЕСКУЮ АТАКУ»
В художественном фильме «Поезд в далекий август» есть такой эпизод: румынские солдаты, как на параде идут в атаку сомкнутым строем под барабаны, впереди священник с поднятым крестом. Советский офицер передает команду «в попа не стрелять», гремит залп, катятся барабаны, и обезумевший священник мечется среди трупов румынских солдат.

В Кирхе состоится Европейское Рождество (полное расписание)
С 21 по 26 декабря, с 10:00 до 22:00 пройдет «Европейское Рождество в Кирхе». Вас ждут красочные концерты, феерия рождественской музыки, ярмарка, выставка-продажа hand made. Однако и в другие предновогодние и рождественские декабрьские дни на территории Собора Святого Павла будет что посмотреть – ежедневно, начиная с 20 декабря, в Кирхе пройдут концерты на любой вкус – яркие мультимедийные шоу и тихие концерты для души. Как отмечают организаторы, рождественские встречи в Кирхе – это отличный повод всей семьей отдохнуть и провести весело волшебное время с близкими людьми, а билеты на торжественную музыкальную феерию света и звука станут отличным подарком к празднику.

 
Loading...

Последние новости:
10:20 13.12.2018
16:24 12.12.2018
12:25 08.12.2018
12:44 23.11.2018
12:38 20.11.2018


© 2005—2018 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2018 S&A design team / 0.512