ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Про проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) випускників середніх загальноосвітніх навчальних закладів у 2019 році
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

Роз’яснюємо перспективи реформи пенсійної системи
17.08.2015 в 13:01
Управління Пенсійного фонду України

Реформування системи пенсійного забезпечення в Україні викликає неабияку цікавість серед різних вікових і професійних груп населення.

Пакет законопроектів, внесених Урядом щодо пенсійної реформи, вирішує багато системних питань пенсійної системи України, які накопичувалися протягом багатьох років, але, на жаль, крім розмов, не було реальних кроків щодо їх вирішення.

Першим кроком до встановлення в Україні справедливої пенсійної системи є розроблений Урядом пакет пенсійних законопроектів, зокрема – проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій» (реєстраційний № 2767 від 30.04.2015).

Метою реформи, – повідомляє заступник начальника відділу надходження, прогнозування платежів та обліку застрахованих осіб Олена Василівна Габуєва, – є розбудова багаторівневої та багатокомпонентної пенсійної системи, що дозволить виплачувати пенсії з трьох різних джерел: солідарної, накопичувальної та системи недержавного пенсійного забезпечення. Зазначила, що пенсійна реформа дозволить кожному збільшити розмір майбутньої пенсії, сформувати індивідуальні накопичення на власному пенсійному рахунку. Крім того, передбачається можливість успадкування накопичених внесків. Розповіла про гарантії контролю за збереженням та використанням накопичених коштів. Наголосила, що накопичувальна пенсійна система передбачатиме два вікових рівні. Зокрема, в обов’язковому страхуванні братимуть участь особи до 35 років, а особи старше 35 років – на добровільних засадах. Зазначила, що впровадження накопичувальної системи дасть можливість кожному громадянину формувати своє пенсійне майбутнє у вигляді індивідуальних накопичень.

Також у накопичувальній системі передбачена добровільна участь, в якій можуть взяти участь особи віком від 36. Передбачається що у 2017 році ставка внеску становитиме 2 відсотки і кожного наступного року вона буде збільшуватися на 1 відсоток, до досягнення 7 відсотків у 2022 році, у подальшому цей відсоток залишатиметься незмінним.

Накопичувальна система максимально сприятиме вирішенню проблеми легалізації заробітної плати, а добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування дозволить громадянам здобути страховий стаж і збільшити розмір майбутньої пенсії, адже саме накопичувальна система у перспективі має стати запорукою достойної старості.

У разі виникнення консультацій з питань пенсійного забезпечення пропонуємо звертатися на «гарячі телефони лінії» 722-62-97 та через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Одеси

* Пресс-релизы размещаются на сайте ИА «Контекст-Причерноморье» в том виде, в котором они присланы, без редакторской правки.
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ЄДНІСТЬ І БОРОТЬБА ПРОТИЛЕЖНОСТЕЙ
Політична ситуація в Молдові минулого тижня змінювалася із запаморочливою швидкістю. Здавалося, все йшло до того, що в країні відбудуться дострокові парламентські вибори. Але в останній момент сталося те, про що майже ніхто не мріяв, — дві політичні сили з протилежними ідеологічними позиціями підписали Угоду про створення коаліції. Насправді альянс між проросійською Партією соціалістів та проєвропейським блоком ACUM не є чимось надприродним для Молдови. Такі неприродні, на перший погляд, союзи траплялися в новітній молдовській історії й раніше.

НОВИЙ ВИТОК У ЖИТТІ «УКРАЇНСЬКОЇ КНИГИ НА ОДЕЩИНІ
Близько 100 вітчизняних видавництв представили на виставці, що була приурочена до 190-річчя Одеської національної наукової бібліотеки, свій творчий доробок.


Последние новости:
09:29 12.06.2019
12:57 06.06.2019
12:03 01.06.2019
15:13 28.05.2019
15:28 20.05.2019


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 0.414