ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Про проведення реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) у 2020 році
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Запрошуємо стати користувачами Веб – порталу електронних послуг Пенсійного фонду України
09.07.2015 в 11:36
Пенсійний фонд України

Саме на таку тему постійно проводиться інформаційно – роз’яснювальна робота спеціалістами управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Одеси, як про один із напрямків впровадження електронних ресурсів Пенсійного фонду України.

Під час спілкування з громадянами їх знайомлять з інформацією про можливості та переваги дистанційного обслуговування, у тому числі за допомогою Веб – порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Звертається увага на те, що за допомогою Веб – порталу пересічний громадянин, особа передпенсійного віку чи пенсіонер можуть самостійно отримати доступ та контроль за індивідуальними даними: розміром пенсії; розміром заробітної плати, що відображена в системі персоніфікованого обліку; отримати корисну інформацію з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо.

Для максимального полегшення процедури реєстрації на Веб – порталі, управлінням розроблено відповідну пам’ятку з детальними роз’ясненнями, в якій поетапно та з малюнками описано процес реєстрації та заповнення необхідних полів.

Загалом відгуки людей, які вже користуються послугами пенсійного інтернет-ресурсу, мають ствердний характер, а доказом зростаючої популярності веб-порталу є постійне збільшення кількості звернень від громадян. Звісно, це здобуток часу, коли люди можуть отримати необхідну інформацію швидко, у зручному для себе форматі, не гаючи власний час на відвідини управління.

Шановні громадяни, закликаємо Вас скористатися перевагами, які надає веб-портал електронних послуг вже зараз і заздалегідь подбати про свою майбутню пенсію !!!

Управління запрошує мешканців Приморського району м. Одеси стати користувачами веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України portal.pfu.gov.ua, задля чого потрібно відвідати наш заклад (при собі мати паспорт та ідентифікаційний код), або територіальне управління ПФУ за місцем проживання для реєстрації заяв.

Власне з'явилась можливість заздалегідь контролювати своїх роботодавців і дбати про свої соціальні гарантії та майбутню пенсію.

Більш детальну інформацію щодо можливостей інтернет-ресурсу та порядку реєстрації на ньому мешканцям Приморського району м. Одеси можна одержати у відділі з обслуговування та розгляду звернень громадян управління Пенсійного фонду в Приморському районі м. Одеси, пров. Світлий, 8 або за телефоном управління (048) 746 58 42, 746 63 44, 33 50 99.

Сподіваємось, що використання новітніх технологій значно покращить якість обслуговування громадян нашого району.

Перший заступник начальника управління

Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Одеси

Кібкало В.В.

Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
РУМЫНИЯ. ОТСТАВКА «ПО ТРЕБОВАНИЮ»
Станет ли уход правительства Орбана прологом к политическим изменениям в Румынии?

Бібліотеці з любов’ю
За традицією, у Міжнародний день дарування книг 14 лютого Одеська національна наукова бібліотека об`єднала всіх, хто любить читати та дарувати книжки.


Последние новости:
16:35 07.02.2020
16:17 07.02.2020
16:06 04.02.2020
08:00 04.02.2020
09:08 31.01.2020


© 2005—2020 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2020 S&A design team / 0.461