ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-бріфінг заступника Голови НБУ щодо оптимізації банкнотно-монєтного ряду національної валюти
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

Запрошуємо стати користувачами Веб – порталу електронних послуг Пенсійного фонду України
09.07.2015 в 11:36
Пенсійний фонд України

Саме на таку тему постійно проводиться інформаційно – роз’яснювальна робота спеціалістами управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Одеси, як про один із напрямків впровадження електронних ресурсів Пенсійного фонду України.

Під час спілкування з громадянами їх знайомлять з інформацією про можливості та переваги дистанційного обслуговування, у тому числі за допомогою Веб – порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Звертається увага на те, що за допомогою Веб – порталу пересічний громадянин, особа передпенсійного віку чи пенсіонер можуть самостійно отримати доступ та контроль за індивідуальними даними: розміром пенсії; розміром заробітної плати, що відображена в системі персоніфікованого обліку; отримати корисну інформацію з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо.

Для максимального полегшення процедури реєстрації на Веб – порталі, управлінням розроблено відповідну пам’ятку з детальними роз’ясненнями, в якій поетапно та з малюнками описано процес реєстрації та заповнення необхідних полів.

Загалом відгуки людей, які вже користуються послугами пенсійного інтернет-ресурсу, мають ствердний характер, а доказом зростаючої популярності веб-порталу є постійне збільшення кількості звернень від громадян. Звісно, це здобуток часу, коли люди можуть отримати необхідну інформацію швидко, у зручному для себе форматі, не гаючи власний час на відвідини управління.

Шановні громадяни, закликаємо Вас скористатися перевагами, які надає веб-портал електронних послуг вже зараз і заздалегідь подбати про свою майбутню пенсію !!!

Управління запрошує мешканців Приморського району м. Одеси стати користувачами веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України portal.pfu.gov.ua, задля чого потрібно відвідати наш заклад (при собі мати паспорт та ідентифікаційний код), або територіальне управління ПФУ за місцем проживання для реєстрації заяв.

Власне з'явилась можливість заздалегідь контролювати своїх роботодавців і дбати про свої соціальні гарантії та майбутню пенсію.

Більш детальну інформацію щодо можливостей інтернет-ресурсу та порядку реєстрації на ньому мешканцям Приморського району м. Одеси можна одержати у відділі з обслуговування та розгляду звернень громадян управління Пенсійного фонду в Приморському районі м. Одеси, пров. Світлий, 8 або за телефоном управління (048) 746 58 42, 746 63 44, 33 50 99.

Сподіваємось, що використання новітніх технологій значно покращить якість обслуговування громадян нашого району.

Перший заступник начальника управління

Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Одеси

Кібкало В.В.

Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
Украинский эксперт: У новой коалиции приднестровский конфликт может отойти на второй план
С утверждением нового правительства в Кишиневе, в отношениях Украины и Молдовы, скорее всего, будет сделана пауза, - считает заведующий отделом исследований Придунайско-Черноморского региона Национального института стратегических исследований Артем Филипенко.

Конструктивный диалог транспортной интеллигенции в Одессе
В конце мая в Одессе успешно завершила работу ХVIII-ая Международная неделя по торговле и транспорту, выставка «Интер-ТРАНСПОРТ». Под девизом «Диалог. Доверие. Действие» в Одессе прошла традиционная встреча транспортной интеллигенции Украины и зарубежья — партнеров, друзей, руководителей предприятий и организаций транспортной отрасли и грузовладельцев с потребителями транспортных услуг.


Последние новости:
15:59 20.06.2019
09:29 12.06.2019
12:57 06.06.2019
12:03 01.06.2019
15:13 28.05.2019


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 0.490