ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
Новий порядок формування та подання звітності по єдиному внеску
02.06.2015 в 16:54
Управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Одеси

Управління ПФУ в Приморському районі м. Одеси повідомляє, що 30.04.2015 р. набрав чинності новий Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 року № 435. Він застосовуватиметься тільки починаючи зі звітності за травень 2015 року, яка подаватиметься страхувальниками не пізніше 22 червня п.р.

Нагадуємо, що звіт до фіскальних органів подається страхувальником або відповідальною особою страхувальника за місцем взяття на облік у фіскальних органах в один із таких способів:

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису відповідальних осіб;

- на паперових носіях, завірених підписом керівника страхувальника та скріплених печаткою (за наявності), разом з електронною формою на електронних носіях інформації;

- на паперових носіях, якщо у страхувальника кількість застрахованих осіб не перевищує п’яти;

- надсилання поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення за умови, що у страхувальника кількість застрахованих осіб не перевищує п’яти.

Суттєвих коректив зазнали таблиці 1 та 6 додатку 4 до Порядку №435, що пов’язане з появою нових правил в обчисленні єдиного внеску з 01.01.2015р. – застосування понижуючого коефіцієнта та нарахування ЄСВ на мінзарплату у разі, коли її розмір менший.

Так, у заголовній частині таблиці 1 Форми № Д4 передбачено нові реквізити, введення яких пов’язане з застосуванням понижуючого коефіцієнта, зокрема:

– застосування коефіцієнта (за наявності);

– розмір коефіцієнта (за наявності);

– середня заробітна плата за 2014 рік (у разі застосування коефіцієнта);

– середньомісячна кількість застрахованих осіб за 2014 рік (у разі застосування коефіцієнта).

У таблиці 1 Форми № Д4 також виділено окремі рядки для додаткової бази нарахування (із розрахунку мінімальної заробітної плати) та відображення донарахування (зменшення) сум нарахованого єдиного внеску за минулі періоди, пов’язані з визначенням додаткової бази нарахування та застосування понижуючого коефіцієнта з ЄСВ.

Введено нові категорії застрахованих осіб:

– «48» – для виплат, що компенсуються з бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, на які не нараховується ЄСВ і не утримується;

– «49» – застосовується, якщо сума зарплати, нарахована у розмірі меншому за мінімальну заробітну плату, працівникам, яким на період антитерористичної операції (з урахуванням часу на повернення) надано відпустку без збереження зарплати, згідно з нормами Закону України від 15.01.2015 р. № 121-VIII.

Скоротився й Довідник кодів підстав для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства, який наведений у додатку 3 до Порядку № 435.

Для отримання детальнішої інформації щодо відображення даних по застрахованих особах та заповнення Таблиць 5-9 Додатку4, всіх таблиць Додатку 5, Додатку 6 та Додатку 7 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування пропонуємо звертатись до спеціалістів управління ПФУ в Приморському районі м. Одеси за адресою: пер. Світлий, 8 та за телефонами: 33-50-99, 746-63-44, 746-58-42.

Управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Одеси

Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
«КУЛЕК», КРЕДИТ И ПОЛИТИЧЕСКАЯ МИГРАЦИЯ
В начале недели еще два депутата от Демократической партии (ДПМ) вышли из правящей коалиции. В когда-то второй по численности фракции Демпартии, еще недавно насчитывающей 30 парламентариев, осталась половина состава. Теперь правящая коалиция — Партия социалистов (ПСРМ) и ДПМ — состоит лишь из 52 депутатов, при том, что для большинства нужен 51. Для падения правительства, возглавляемого Ионом Кику, достаточно, чтобы еще два-три депутата из коалиции осуществили акт политической миграции.

На излете карантина с пользой: изучаем интересные места Одессы и Юга Украины
Смягчение карантинных мер было с восторгом воспринято теми одесситами, кому уже невмоготу было сидеть дома. Но развлечь себя чем-то более значительным, чем, например, прогулка в парке или возле моря, не особо получается: развлекательные учреждения в основном закрыты (да и денег у многих за время карантина стало меньше). А более ответственная часть одесситов, как и украинцев вцелом, зная о том, что опасность заражения и распространения коронавируса не преодолена, предпочитает лишний раз в места массового скопления людей не появляться.

 

Последние новости:
10:31 27.05.2020
17:57 26.05.2020
10:39 18.05.2020
13:39 16.05.2020
10:05 30.04.2020


© 2005—2020 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2020 S&A design team / 0.038