ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Про проведення реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) у 2020 році
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Зміни стосуються всіх
13.03.2015 в 12:15
управления Пенсионного фонда Украины

Нещодавно фахівці управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Одеси провели черговий семінар у приміщенні Приморської районної адміністрації на тему: «Актуальні питання щодо змін в законодавстві з 1 січня 2015 року», на який запросили бухгалтерів підприємств, організацій та приватних підприємців.

Приємно вразило, що на кожну зустріч приходить все більше людей, щоб дізнатися про нововведення, і цього разу кількість присутніх сягнула понад 50 осіб.

Семінар відкрив перший заступник начальника управління Валерій Валерійович Кібкало, який ознайомив присутніх із змінами в пенсійному законодавстві з 1 січня 2015 року. Дізналися учасники заходу і про те, що з 1 січня 2015 року справляється податок з суми пенсій або щомісячного грошового утримання, що перевищує три мінімальні зарплати, та інші нововведення, які стосуються єдиного соціального внеску.

Також, Валерій Валерійович, акцентував увагу учасників семінару на тому, що спеціалісти управління продовжують здійснювати контроль за правильністю й достовірністю індивідуальних даних про застрахованих осіб у звітності, яка подається до податкової. У своєму виступі він звернув увагу на найбільш характерні помилки, які допускають страхувальники при заповненні таблиць 5-9 Додатку 4 Звіту про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та відповів на запитання, з якими найчастіше до органів Пенсійного фонду звертаються платники єдиного внеску при формуванні звітності.

Присутні ставили багато питань про особливості ведення реєстру застрахованих осіб, помилки у звітності та усунення недостовірних відомостей, про нарахування єдиного внеску на заробітну плату мобілізованим працівникам.

Під час проведення семінару Валерій Валерійович запропонував присутнім скористатися можливостями веб-порталу Пенсійного фонду України.

– Для того, щоб отримати свої персональні відомості з системи персоніфікованого обліку або інформацію про роботу пенсійної системи в цілому, – розповів він, – достатньо лише одного разу завітати до відповідного територіального управління Фонду для реєстрації. На сторінках веб-порталу послуги надаються в електронному вигляді. Крім того, можна записатися на прийом, надіслати запит чи подати звернення.

Всім учасникам роздано буклети та інформаційні матеріали.

Також нагадав, що отримати роз’яснення з питань пенсійного забезпечення можна за телефонами «гарячої» телефонної лінії управління.

На завершення зустрічі учасники семінару висловили загальну думку про те, що такі зустрічі потрібно проводити постійно, адже питання, які на них обговорюються, є актуальними практично для всіх категорій населення.

Управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Одеси

Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
РУМЫНИЯ. ОТСТАВКА «ПО ТРЕБОВАНИЮ»
Станет ли уход правительства Орбана прологом к политическим изменениям в Румынии?

Бібліотеці з любов’ю
За традицією, у Міжнародний день дарування книг 14 лютого Одеська національна наукова бібліотека об`єднала всіх, хто любить читати та дарувати книжки.


Последние новости:
16:35 07.02.2020
16:17 07.02.2020
16:06 04.02.2020
08:00 04.02.2020
09:08 31.01.2020


© 2005—2020 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2020 S&A design team / 0.525