ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Презентация 27-го выпуска историко-краеведческого альманаха «Юго-Запад. Одессика»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:





Окремі питання заповнення звітів щодо застрахованих осіб.
18.02.2015 в 14:21
Управління Пенсійного фонду України  в Приморському районі м. Одеси

З 1 січня 2013 року внесено зміни в Порядок формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затверджені постановою Пенсійного фонду України від 10.12.2013 № 24-1.

Згідно спільного листа від 27.12.2013 р. Пенсійного фонду України N36398/05-10 та Міністерства доходів і зборів N 21052/5/99-99-17-03-01-16 органи Пенсійного фонду України надають роз'яснення щодо заповнення таблиць 5 — 9 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

У якому випадку необхідно заповнювати у звіті показник «Кількість створених робочих місць»?

Роботодавці вказують кількість нових робочих місць лише один раз і тільки тоді, коли вони створені у зв'язку з створенням нового суб'єкта господарювання або у зв'язку із збільшенням штатної кількості працівників за умови відсутності скорочення середньомісячної чисельності за попередні 12 місяців. Це необхідно для того, щоб служба зайнятості була проінформована про нових робочих місцях, які з'являються на ринку праці. В той же час це важливо для роботодавця, адже відповідно до статті 24 Закону України від 05.07.2012 №5067-VI «Про зайнятість населення», якщо він протягом 12 календарних місяців (починаючи з 1 січня 2013 року) створював нові робочі місця, працевлаштовував на них людей і платив кожному працівнику зарплату, не менше ніж три мінімальні, то протягом наступних 12 календарних місяців йому буде компенсовано з держбюджету фактичні витрати у розмірі 50% від суми нарахованого єдиного внеску за відповідну особу за місяць.

Як правильно використовувати тип нарахування «10» для відображення відпускних при заповненні таблиці 6 додатка 4 звіту? Чи необхідно при відображенні компенсації за дні невикористаної відпустки використовувати тип нарахування «10»?

Суми відпускних зазначаються у графі 16 «Загальна сума нарахованої заробітної плати (доходу) (усього з початку звітного місяця)» із зазначенням відповідного місяця тільки в сумі, яка припадає на дні відпустки у цьому місяці, і коду типу нарахувань «10». Суми, які припадають на дні відпустки наступних місяців, включаються до поля наступних місяців і відображаються в окремих рядках за першим рядком з типом нарахування «10». Згідно з підпунктом 2.2.12 Інструкції зі статистики заробітної плати компенсація за дні невикористаної відпустки — це додаткова заробітна плата. Тобто для сум компенсації за невикористану відпустку код типу нарахувань «10» не використовується, а її сума враховується у загальній сумі заробітної плати в місяці нарахування доходу. Заповнювати реквізит 15 «Кількість днів перебування у трудових відносинах або цивільно — правових відносинах» при заповненні таблиці 6 додатка 4 звіту у разі відсутності даних про нарахування суми заробітної плати за звітний місяць? Дана графа заповнюється в кожному звітному періоді, починаючи з 1 січня 2013 року і використовується органами Пенсійного фонду України для підрахунку трудового стажу кожній застрахованій особі. Показник відповідає кількості календарних днів від 1 до 31 (28, 29, 30) з урахуванням усіх святкових, неробочих і вихідних днів. І тільки якщо людина звільнилася з роботи у звітному місяці, в цій графі слід зазначити кількість календарних днів, протягом яких він працював, з урахуванням дня звільнення. Крім того, цей реквізит заповнюється одним значенням в одному рядку, відповідної звітної. При наявності декількох рядків по одному працівнику він вказується лише в одній, а саме в тій, в якій відображаються дані про суми заробітної плати (при їх наявності). За майбутні звітні періоди реквізит 15 вказуватися не може. Якщо працівникові заробітна плата не нараховувалася (перебував у відпустці повний місяць: черговому або без збереження заробітної плати) дана графа заповнюється також, інакше йому не буде зараховано трудовий стаж.

Виняток становить знаходження працівника у відпустці по догляду за дитиною до трьох і шести років.

Помилкове заповнення звітності приводить до неправильного формування даних в Реєстрі застрахованих осіб, до затримки пенсійних виплат та перерахунків пенсій. Тому пропонуємо Вам уважно заповнювати звіт з урахуванням наших рекомендацій.

Більш детальну інформацію щодо порядку заповнення звітності страхувальниками Приморського району м. Одеси можна одержати у відділі надходження, прогнозування платежів та обліку застрахованих осіб управління Пенсійного фонду в Приморському районі м. Одеси, пров. Світлий, 8 або за телефоном управління (048) 746 58 42, 746 63 44, 33 50 99.

Управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Одеси

Поиск:
расширенный

Ректор Игорь Коваль
ВЫБОРЫ, ВЫЗОВЫ И ОДЕССКИЙ УНИВЕРСИТЕТ
Игорь Николаевич Коваль, ректор ОНУ им. Мечникова – политолог, эксперт-международник. Накануне нового учебного года беседуем с доктором политических наук, профессором И. Ковалем о тектонических сдвигах в международном политикуме и 154-летних традициях Одесского университета.

«Південний Захід. Одесика». 27-й ВИПУСК
5 вересня 2019 р. в ІА «Контекст Причерноморʼє» відбулася презентація 27-го випуску історико-краєзнавчого альманаху «Південний Захід. Одесика».


Последние новости:
11:11 14.09.2019
13:21 12.09.2019
11:21 10.09.2019
11:45 09.09.2019
11:36 04.09.2019


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 2.034