ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




Про проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) випускників середніх загальноосвітніх навчальних закладів у 2014 році
30.05.2014 в 14:39
УЦОЯО

29 травня 2014 р. відбулася прес-конференція директора Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти, кандидата педагогічних наук, Анісімова Анатолія Юрійовича.

1. Результати реєстрації учасників ЗНО

В Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО) завершено формування Бази даних учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які будуть брати участь в основній сесії (з 03 червня до 27 червня 2014 р.). Загальна кількість учасників в Україні склала 297 090 осіб. В Одеській області зареєстровано 15787 учасників ЗНО. Найбільш популярними виявилися такі предмети: українська мова і література (95% від кількості зареєстрованих), математика (57%), історія України (47%), англійська мова (32%), біологія (27%).

2. Організація пунктів тестування, створення безпечних умов перебування учасників ЗНО на пунктах тестування

Спільно з Департаментом освіти і науки Одеської ОДА на території Одеської області визначено 54 навчальних заклади, що будуть працювати як пункти тестування. Із них: 4 на базі ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації; 2 на базі ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації; решта — центр професійно-технічної освіти, ліцеї, гімназії, НВК, загальноосвітні школи. Пункти тестування створені на території: м. Одеса, Ізмаїл, Сарата, Арциз, Білгород-Дністровський, Іллічівськ, Роздільна, Котовськ, смт. Любашівка.

Для створення безпечних умов перебування учасників ЗНО на пунктах тестування з боку МВС та МОЗ України зроблені відповідні розпорядження. З боку МВС буде забезпечено охорону правопорядку на пунктах тестування в дні тестування. Підрозділи ДСО забезпечать охорону тестових матеріалів на пунктах тестування. З боку МОЗ будуть організовані тимчасові медичні пункти у навчальних закладах на базі яких створені пункти тестування.

3. Залучення до роботи на пунктах тестування педагогічних працівників

Підготовлено до роботи: на пунктах тестування 2300 педагогічних працівників; на пунктах перевірки 253 екзаменатори.

4. Графік проведення ЗНО

Результати основної сесії ЗНО-2014 Український центр оцінювання якості освіти оголосить 19 червня – 08 липня 2014 року.

Інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання про місце та час складання тестів здійснюватиметься у формі запрошень-перепусток, що розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Апеляції 1). Розглядає регламентна комісія Одеського РЦОЯО:

Подається в письмовій формі до виходу із ПТ через уповноважену особу УЦОЯО, розглядається протягом 3 днів. Причини:

• Неправильний відлік часу;

• Відсутність або пошкодження тестових матеріалів;

• Дії або бездіяльність персоналу ПТ, які вплинули на якість роботи абітурієнта;

• Інші виняткові обставини, які зашкодили проведенню ЗНО.

2). Розглядає апеляційна комісія УЦОЯО:

Подається протягом 5 днів з дня оприлюднення результатів ЗНО з відповідного предмета, розглядається протягом 15 днів.

Результат розгляду апеляції:

• Відмова у задоволенні апеляційної заяви через недостатність підстав;

• Задоволення апеляційної заяви і зміна кількості балів – збільшення або зменшення.

5. Організація громадського контролю за дотриманням процедур проведення зовнішнього незалежного оцінювання

Здійснюється громадськими організаціями, ЗМІ, батьківськими комітетами, піклувальними радами. Акредитація здійснюється на базі Одеського РЦОЯО.

6. Додаткова сесія ЗНО-2014 буде проведена 01 липня – 15 липня 2014 р.

Якщо через поважні причини абітурієнт не зможе скласти тести впродовж основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання, то матиме можливість зробити це під час додаткової сесії. Пункти тестування для проведення додаткової сесії будуть створені в кожному обласному центрі. Для абітурієнтів, які були зареєстровані на території АР Крим перереєстрацію на додаткову сесію можна буде здійснити до 15 червня.

7. Запобіжні заходи, які здійснені Українським центром оцінювання якості освіти щодо унеможливлення порушень процедури ЗНО

• Обробка бланків відповідей ЗНО та їх перевірка буде здійснюватись за межами територій обслуговування регіональних центрів де виконували тестові завдання учасники ЗНО (Наприклад роботи Одеського РЦ будуть обробляти і перевіряти в будь-якому іншому центрі) Тому марно шукати у центрах обробки людей, які можуть вплинути на результат.

• На кожному пункті тестування будуть громадські спостерігачі та уповноважені особи Українського або регіонального центру які проводять жеребкування серед персоналу ПТ, (інструктори і чергові в останній момент узнають де буде їх робоче місце). Тому шукати тих, хто буде допомагати на пунктах тестування марна справа тим більше, що в аудиторії не може бути спеціаліста з того предмету, з якого проводиться тестування.

• На кожному пункті тестування будуть представники державної служби охорони з спеціальними пристроями для виявлення небезпечних предметів, що можуть створити загрозу життю і здоров’ю учасникам ЗНО, перешкоджати процесу зовнішнього оцінювання.

• Покарання за спробу пронести на пункт тестування небезпечні предмети, а також використання шпаргалок, мобільних телефонів, інших електронних пристроїв під час тестування буде одне – видалення з пункту тестування і анулювання роботи. Крім того, Українським центром вжиті деякі заходи, які дозволяють на 100% контролювати дії учасників ЗНО в аудиторіях де відбувається тестування.

• Сайти в Інтернеті де нібито можна купити завдання ЗНО-2014 і відповіді до них теж чисте шахрайство.

• Але саме головне, до чого ми закликаємо учасників ЗНО – не бути байдужими якщо ви стали свідками порушення процедури тестування. Від вашої активної громадянської позиції залежить в першу чергу ваш власний результат.

* * *
Отримати додаткову інформацію можна за телефонами
(048)784-69-95; (048)784-89-36; (0482)32-35-09;
та на сайті Одеського РЦОЯО
www.shabo.ua

Пошук:
розширений

Автор
Лелеки повернулися на укріплені енергетиками ДТЕК Одеські електромережі гнізда
На укріплені ДТЕК Одеські електромережі гнізда повернулися лелеки. Наразі птахи заселили 100% своїх домівок, а це − 257 платформ. На початку 2024 року енергетики встановили 4 платформи, до кінця року планують змонтувати ще 16. Попри війну енергетики продовжують дбати про захист біорізноманіття та довкілля. Роботи проводять під егідою проєкту #Лелеченьки, спрямованого на захист та збереження популяції білого лелеки. Він відповідає принципам ESG та Цілі Сталого розвитку Глобального Договору ООН №15 – «Збереження екосистем землі».

«Все, що ми пам'ятаємо, – неправда»
Презентація 8-го видання проєкту «Стара Одеса у фотографіях» зібрала повний зал в Одеській національній науковій бібліотеці

Останні новини:
13:08 19.04.2024
11:32 18.04.2024
11:56 15.04.2024
11:06 02.04.2024
13:09 29.02.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.010