ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




Персоніфікований облік — інструмент контролю майбутньої пенсії
17.02.2014 в 11:59
.

Дуже часто молоді люди працевлаштовуються до роботодавців, які бажаючи уникнути зайвих, на їх думку, витрат видають працівникам зарплату готівкою, мотивуючи свої дії відсутністю професійного досвіду у молодих спеціалістів або неповною зайнятістю. У цьому випадку йдеться про так звані «тіньові» заробітки, з яких не утримуються податки і збори та не здійснюються відрахування єдиного соціального внеску.

Слід пам'ятати, що заробітна плата, яка виплачується у «конвертах» — це тимчасове благо, яке має негативні наслідки. Це, перш за все, ризик залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою. А людина знову ж таки позбавляється права зарахування страхового стажу за цей період, що призводить до неможливості одержання гідної пенсії по досягненню пенсійного віку, інвалідності та в інших випадках, передбачених законодавством.

У молодому віці пенсія бачиться чимось дуже далеким та недосяжним, тому багато хто з нас про це не замислюється. Але настає день, коли до заслуженого відпочинку рукою подати і ці питання виходять на перший план, а зарадити ситуації вже неможливо.

А на справді, про майбутню пенсію необхідно піклуватись змолоду. І перший крок до цього — контроль своєї персональної облікової картки в системі персоніфікованого обліку.

Персоніфікований облік – єдиний спосіб точного обліку відомостей, необхідних для реалізації права на пенсійні виплати та здійснення диференціації їх розміру залежно від трудового внеску особи. Вся необхідна для призначення пенсії інформація зберігається в персональних облікових картках органів Пенсійного фонду України та регулярно оновлюється. Людина може змінювати місце проживання, місце роботи, працювати за сумісництвом, за договором, а всі ці відомості будуть зафіксовані в одній обліковій картці. Проте, мають місце випадки, коли роботодавці невірно зазначають прізвище, ім'я та по-батькові особи, вказують неправильний ідентифікаційний номер у звітності. Все це призводить до викривлення достовірності відомостей та значних витрат часу для виправлення даних помилок.

У разі якщо людина сама знайшла помилки, то перед нею постають питання: що робити і як їх виправити? У такому випадку необхідно звернутись до страхувальника, який припустився помилки, з вимогою відкоригувати відомості. Не зволікайте з цим! Страхувальник може знятись з обліку, ліквідуватись, перевестись в інший регіон і виправити помилку потім буде досить складно, або практично неможливо.

Управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Одеси закликає Вас потурбуватись завчасно про правильне відображення особистих даних, щоб у майбутньому не виникало зайвих проблем із колишніми роботодавцями, а призначення пенсії пройшло швидко та якісно, оскільки починаючи з 2000 року основними даними для визначення розміру пенсії є тільки ті, які накопичені в індивідуальній обліковій картці, тобто за даними персоніфікованого обліку.

Кожна особа має можливість перевірити, які відомості подано страхувальником. Отже, функціонування персоніфікованого обліку забезпечує захист прав і свобод застрахованих осіб у сфері пенсійного страхування, оскільки кожен громадянин може особисто ознайомитись з відомостями, що відображені у його персональній обліковій картці, звернувшись до територіального управління Пенсійного фонду України, за допомогою веб-портала електронних послуг Пенсійного фонду України або скориставшись інформаційним кіоском. Інформаційні кіоски розташовані у всіх районих управліннях Пенсійного фонду України м. Одеси, а в управлінні Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Одеси — за адресою: пров. Світлий, 8.

У цьому випадку дуже важливо проявити активну життєву позицію та не залишатись осторонь й найголовніше – завдяки даному механізму розрахунок пенсій кожної особи ставиться у пропорційну залежність до її страхового стажу та розміру заробітної плати!

Управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Одеси

Пошук:
розширений

Автор
Почему до датчика уровня сахара от Apple еще далеко
По данным Международной федерации диабета (IDF) за 2021 год, от диабета страдают 10,5% людей в возрасте от 20 до 79 лет и половина из них не знает об этом. Согласно прогнозам, к 2045 году этим заболеванием будет болеть на 46% больше — каждый восьмой взрослый или 783 миллиона человек. Эта перспектива пугающая, но не удивительная, учитывая текущую ситуацию

7-9 черв­ня 2024 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться XXIV Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»
Під егі­дою Мі­ніс­тер­ства культу­ри та ін­фор­ма­цій­ної політи­ки Ук­раї­ни, Одесь­ка на­ціо­наль­на на­у­ко­ва біб­ліо­те­ка, Ук­ра­їнсь­ка асо­ціа­ція ви­дав­ців та кни­го­роз­по­всюд­жу­ва­чів, Дер­жав­на на­у­ко­ва уста­но­ва «Книж­ко­ва па­ла­та Ук­раї­ни іме­ні Іва­на Фе­до­ро­ва» за спри­ян­ня Одесь­кої об­лас­ної дер­жав­ної ад­міністра­ції, Одесь­кої об­лас­ної та Одесь­кої місь­кої рад, Ук­ра­їнсь­ко­го ін­сти­ту­ту кни­ги, Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­гані­за­ції «Ук­ра­їнсь­ка біб­ліо­теч­на асо­ціа­ція» та Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­га­ні­за­ції «Біб­ліо­по­ліс» про­во­дять Все­ук­ра­їнсь­ку ви­став­ку-фо­рум «Ук­ра­їнсь­ка кни­га на Оде­щині».

Останні новини:
12:11 25.04.2024
17:15 22.04.2024
12:34 17.04.2024
13:20 16.04.2024
12:39 14.04.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.009