ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




АМПУ: міжнародні партнери відвідали українські порти Дунайського регіону
17:57 / 16.06.2023

ОДЕСА, 16 ЧЕРВНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Порт Рені, розташований в Одеській області, відвідала потужна міжнародна делегація.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці «Адміністрація морських портів України/Ukrainian Sea Ports Authority».

В повідомленні АМПУ сказано:

Міжнародні партнери відвідали порти Дунайського регіону

Про перспективи міжнародного співробітництва йшлося під час візиту до порту Рені представника Генерального директорату мобільності та транспорту Європейської Комісії Алана Барона, представника Дунайської комісії Антоніо Стояна та співробітника з питань політики управління Генерального директорату пані Інни Міскулін. Від ДП «Адміністрація морських портів України» у зустрічі приймали участь заступники Голови ДП «АМПУ» Дмитро Барінов та В’ячеслав Вороной, начальник філії «Дельта-лоцман» Олександр Голодницький і начальник Ренійської філії Юрій Кононенко.

В ході візиту для міжнародних партнерів було проведено екскурсію та ознайомлено з поточною діяльністю та перспективами розвитку Ренійського морського порту. Було обговорено низку питань щодо сприяння процесу створення найбільш сприятливих можливостей для розвитку дунайського судноплавства, а також вирішення питань пов’язаних із збільшенням пропускної спроможності суден через Сулінський судноплавний канал (Румунія) та гирло Бистре (Україна) річки Дунай.

- Я вражений тією роботою, яка вже була виконана українською стороною, але попереду збирання врожаю 2023 р. і необхідно бути готовими до збільшення об’ємів аграрної продукції та пов’язаних із цим збільшенням суднозаходів через Сулінський канал та гирло Бистре. Вже зараз потрібно скоординувати зусилля України, Румунії, Молдови та Європейського союзу задля забезпечення ритмічної та ефективної роботи. Дунайські порти залишаються єдиним стабільним шляхом для експорту української продукції на світовий ринок, тому необхідний подальший розвиток за рахунок оптимізації роботи всіх сторін задіяних у логістичному ланцюгу транспортування вантажів, — наголосив представник Генерального директорату мобільності та транспорту Європейської Комісії Алан Барон.


Пошук:
розширений

Автор
Почему до датчика уровня сахара от Apple еще далеко
По данным Международной федерации диабета (IDF) за 2021 год, от диабета страдают 10,5% людей в возрасте от 20 до 79 лет и половина из них не знает об этом. Согласно прогнозам, к 2045 году этим заболеванием будет болеть на 46% больше — каждый восьмой взрослый или 783 миллиона человек. Эта перспектива пугающая, но не удивительная, учитывая текущую ситуацию

7-9 черв­ня 2024 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться XXIV Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»
Під егі­дою Мі­ніс­тер­ства культу­ри та ін­фор­ма­цій­ної політи­ки Ук­раї­ни, Одесь­ка на­ціо­наль­на на­у­ко­ва біб­ліо­те­ка, Ук­ра­їнсь­ка асо­ціа­ція ви­дав­ців та кни­го­роз­по­всюд­жу­ва­чів, Дер­жав­на на­у­ко­ва уста­но­ва «Книж­ко­ва па­ла­та Ук­раї­ни іме­ні Іва­на Фе­до­ро­ва» за спри­ян­ня Одесь­кої об­лас­ної дер­жав­ної ад­міністра­ції, Одесь­кої об­лас­ної та Одесь­кої місь­кої рад, Ук­ра­їнсь­ко­го ін­сти­ту­ту кни­ги, Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­гані­за­ції «Ук­ра­їнсь­ка біб­ліо­теч­на асо­ціа­ція» та Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­га­ні­за­ції «Біб­ліо­по­ліс» про­во­дять Все­ук­ра­їнсь­ку ви­став­ку-фо­рум «Ук­ра­їнсь­ка кни­га на Оде­щині».

Останні новини:
12:04 29.04.2024
11:57 29.04.2024
10:41 29.04.2024
10:11 29.04.2024
10:02 29.04.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.925