![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Представители газеты «Чорноморські новини» пикетируют здание облсовета
11:43 / 21.12.2015
ОДЕССА, 21 ДЕКАБРЯ 2015 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Перед началом сегодняшней сессии Одесского областного совета у административного здания областных властей на проспекте Шевченко, 4, собрался пикет представителей региональной газеты «Чорноморські новини», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Собравшиеся протестуют против урезания финансирования газеты, которая, по их словам, является единственным региональным украиноязычным изданием в Одесской области. В ходе сессии глава облсовета Анатолий Урбанский, комментируя протест работников издания, сообщил, что после принятия Госбюджета планируется увеличить дотацию для газеты на 300 тыс. грн. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні новини:
09:52 29.12.2025
09:49 29.12.2025
09:22 29.12.2025
09:11 29.12.2025
08:58 29.12.2025
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 2.570 |