ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
Замглавы МВД: полиция готова обеспечить порядок в Одессе 2 мая
19:02 / 30.04.2020
Полиция

ОДЕССА, 30 АПРЕЛЯ 2020 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Первый заместитель министра внутренних дел Украины Сергей Яровой во время сегодняшнего совещания с руководителями правоохранительных органов Одессчины заявил, что подразделения МВД готовы обеспечить публичную безопасность в Одессе 2 мая.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в отделе коммуникации полиции Одесской области.

В сообщении правоохранителей сказано:

За словами Сергія Ярового, ні для кого не таємниця, що декілька років поспіль деструктивні сили намагаються використати події, які сталися в Одесі шість років тому, в своїх інтересах.

«Наше завдання – забезпечити правопорядок, не допустити провокацій і бути готовими до будь-яких змін, що можуть відбуватися в оперативній обстановці. Саме тому 2 травня до виконання завдань в Одесі ми залучаємо усі підрозділи МВС. Це і поліція, і Національна гвардія, і Державна служба з надзвичайних ситуацій», — сказав перший заступник міністра.

Сергій Яровий підкреслив, що важливою є організація взаємодії між цими підрозділами. «Координувати роботу усіх правоохоронних органів буде ситуаційний центр та створений оперативний штаб. Через них ми будемо обмінюватися інформацією та приймати рішення відповідно до оперативної обстановки», — зазначив він.

Про готовність поліції Одещини до 2 травня відзвітував керівник ГУНП Олег Бех. За його словами, щоб не допустити порушень правопорядку та карантинних норм, правоохоронцями запланований ряд превентивних заходів.

Вони проводитимуться на Куликовому полі, на Соборній площі і в центральній частині міста. При цьому велика увага буде приділятися роз’яснювальній роботі з людьми, а у разі виявлення фактів порушення закону чи карантинних обмежень до порушників вживатимуться відповідні заходи реагування.

«Усього до виконання цих завдань планується залучити понад півтори тисячі правоохоронців. Вони нестимуть службу на Куликовому полі, на Соборній площі та патрулюватимуть центр Одеси. Крім того, для реагування на можливі надзвичайні події та агресивні ситуації передбачений резерв з числа 100 працівників батальйону поліції особливого призначення», — підсумував керівник ГУНП.

Нагадуємо, що відповідно до Постанови Кабінету міністрів України № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів заборонено.

Как уже сообщало http://prichernomorie.com.ua/odessa/news/law/2020-04-30/206266.php ИА «Контекст-Причерноморье», СБУ предотвратила попытку организовать в Одессе провокации в годовщину событий 2 мая.


Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
УГРОЗА «БОЛЬШОЙ» ВОЙНЫ. КАК НАМ БЫТЬ С ЧЕРНЫМ МОРЕМ
Украина должна сформулировать свой "черноморский интерес" и сделать его привлекательным и для союзников в регионе. Прежде всего - Румынии, Турции, Болгарии

Как стать художником-маринистом – академический рисунок и история искусств
На протяжении веков средой человеческих отношений с морем был корабль. Море, неизвестное и пугающее, было один из элементов, через который работала мировая торговля и расширялась национальная мощь, но корабль был тем творением, которое сделало все это возможным.

 

Последние новости:
12:20 05.07.2020
12:11 05.07.2020
11:42 05.07.2020
11:38 05.07.2020
11:31 05.07.2020


© 2005—2020 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2020 S&A design team / 1.404