![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
Смертельное ДТП случилось в Подольске
![]() 14:00 / 20.07.2019
ОДЕССА, 20 ИЮЛЯ 2019 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Правоохранители устанавливают обстоятельства смертельного ДТП в г. Подольск. Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в Подольском отделе полиции в Одесской области. На центральной улице города в полдень под колесами грузовика оказалась женщина, которая пересекала проезжую часть дороги. От полученных травм пострадавшая погибла мгновенно. Сейчас полицейскими устанавливается личность погибшей, водитель проверяется на алкогольное опьянение, опрашиваются свидетели трагедии. Решается вопрос о внесении сведений в Единый реестр досудебных расследований по ч. 2 ст. 286 (нарушение правил дорожного движения) Уголовного кодекса Украины. |
Пошук:
![]() ![]() ![]() ІГОР КОВАЛЬ
На тлі війни в Україні дедалі частіше порушується питання про майбутнє НАТО. Агентство Bloomberg стверджує: «Альянс ще до можливого повернення Трампа опинився на межі кризи. Йдеться не лише про війну, але й про стратегічні розбіжності, занепад армій Європи та втрату довіри між союзниками.» Та чи справді йдеться про кризу НАТО? Швидше, про його трансформацію. Доктор політичних наук Ігор Коваль із експертним оглядом ситуації.
![]() ![]() ![]() З 12 по 19 липня 2025 року в Одесі проходитиме Тиждень французької культури — цикл мистецьких і пізнавальних подій, присвячених культурній дипломатії та дружбі між Одесою та Францією.
![]() Останні новини:
17:50 17.07.2025
![]() 17:21 17.07.2025
![]() 16:31 17.07.2025
![]() 16:06 17.07.2025
![]() 15:51 17.07.2025
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.216 |