ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




На трех популярных одесских пляжах лучше пока не купаться
18:15 / 15.08.2019
Экология

ОДЕССА, 15 АВГУСТА 2019 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — На трех популярных одесских пляжах лучше пока не купаться: опубликованы результаты исследований морской воды.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в департаменте информации Одесского горсовета.

О результатах мониторинговых лабораторных исследований состояния качества морской воды в местах массового отдыха сообщает ГУ «Одесский областной лабораторный центр министерства здравоохранения Украины».

Пробы морской воды, отобранные 12 августа 2019 года в контрольных точках на пляжах Одессы, по санитарно-микробиологическим показателям соответствуют гигиеническим требованиям, кроме пляжей:

13-я ст. Большого Фонтана,

10-я ст. Большого Фонтана,

«Аркадия».

Отдыхающим рекомендовано воздержаться от купания на этих пляжах до особого распоряжения.


Пошук:
розширений

ІГОР КОВАЛЬ
ОСВІТА ЯК СУСПІЛЬНА ЦІННІСТЬ
Сьогодні ми спостерігаємо не поступ, а деградацію освітньої системи. Причини ви знаєте: з одного боку — пандемія COVID-19, повномасштабна війна, демографічна криза. З іншого — хронічне недофінансування науки та освіти, принизливий у соціальному й фінансовому сенсі статус науково-педагогічних працівників. Надмірна зарегульованість, що супроводжується реформуванням без логіки та довгострокової стратегії.

Просвітницький лекторій з філософії «Злочини, слідство та покарання на середньовічному Заході»
28 червня 2025  року в Одеській національній науковій бібліотеці, в рамках публічного освітнього філософського проєкту Доктрина Соліс, за підтримки Одеської обласної Ради Миру та кафедри філософії ОНУ ім. І.І.Мечникова відбудеться лекція-дискусія за участі кандидата історичних наук, доцента ОНУ ім. І.І.Мечникова Вадима Чепіженка «Злочини, слідство та покарання на середньовічному Заході».

Останні новини:
11:11 11.07.2025
11:01 11.07.2025
09:46 11.07.2025
09:26 11.07.2025
09:21 11.07.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.089