ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
КРУГЛИЙ СТІЛ «Ризики насильства у виборчій кампанії-2019»
12.03.2019

Хто стоїть за активізацією українських парамілітарних угрупувань під час виборів?

Чи здатні правоохоронні органи гарантувати виборчий процес без насильства?

Як діяти виборцям, спостерігачам і агітаторам у разі погроз від тих чи інших сил або представників державних органів?

Про це йтиметься під час круглого столу на тему «Ризики насильства у виборчій кампанії-2019», що відбудеться у вівторок, 12 березня, в Одесі з ініціативи ГО «Український Центр суспільного розвитку». Учасники заходу проаналізують низку загроз насильницького впливу на агітаторів, спостерігачів, членів виборчих комісій, що можуть надходити як від штабів кандидатів, так і від правоохоронних органів і паралімітарних угруповань, які різко активізувалися в Україні. Також вони оцінять імовірність зриву президентських виборів внаслідок насильницьких дій.

Учасники: експерт ГО «Український Центр суспільного розвитку» Ярослав Телешун, експерт ГО «Український Центр суспільного розвитку» — Владислав Телькі, доктор політичних наук, професор Денис Яковлев, член національної спілки журналістів України, народний депутат України V-го скликання Дмитро ВОЛОШЕНКОВ.

 
 
Поиск:
расширенный

Артем Филипенко, Сергій Сидоренко
ШАХИ З ЕЛЕМЕНТАМИ ЗООЛОГІЇ: ЯК ДОДОН ТА САНДУ Б'ЮТЬСЯ ЗА ВЛАДУ У МОЛДОВІ
"Пані президент, Європа – на вашому боці. Процвітання, стабільність і свобода – наша спільна мета. Можете на нас розраховувати". Ця заява голови Європейської ради Шарля Мішеля за підсумками його зустрічі з Маєю Санду у деталях є дивною, адже стабільність – це саме те, проти чого бореться Санду, прозахідна президентка Молдови, яка торік здобула приголомшливу перемогу. А от для її опонента, проросійського експрезидента Ігоря Додона, та сама стабільність стала головним активом, що дозволяє йому зберігати контроль над процесами у країні.

«Мова. Культура. Ідентичність»: до Міжнародного дня рідної мови
21 лютого світова спільнота відзначає Міжнародний день рідної мови. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було проголошено на сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у 1999 р. Тим самим організація підтримує мову як ознаку культурної приналежності людини і вважає, що вивчення іноземних мов та багатомовність є ключами до взаєморозуміння та взаємоповаги.© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.040