ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Презентация 27-го выпуска историко-краеведческого альманаха «Юго-Запад. Одессика»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

Електронна демократія в ОТГ Одеської області: стан та можливості
12.03.2019

В Одесі обговорять перспективи розвитку електронної демократії в об'єднаних громадах

В прес-центрі «Контекст-Причорномор’я» Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України» та ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» провели спільну презентацію-дискусію щодо перспектив розвитку електронної демократії в ОТГ Одеської області «Електронна демократія в ОТГ Одеської області: стан та можливості».

Захід передбачає:

Презентацію результатів опитування, а також результатів пілотного навчання для представників органів місцевого самоврядування ОТГ Одеської області щодо інструментів електронної демократії (ООО ВГО «Комітет виборців України»);

Презентацію проекту Концепції розвитку електронної демократії в Одеській області (ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення»);

Дискусію щодо майбутнього розвитку електронної демократії в Одеській області (представники РДА Одеської обл., представники ОТГ Одеської області).

Детальніше про програму на сайті egap.org.ua

Захід проводиться підготовлено Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» за фінансової підтримки швейцарсько-української програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), яка спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні. Програма EGAP фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва і виконується Фондом Східна Європа та Фондом InnovaBridge. Детальніше про програму на сайті egap.org.ua.

З докладнішою інформацією та програмою заходу можна ознайомитися за посиланням http://cvu.od.ua/…/v-odesi-obgovoryat-perspektivi-rozvitku…/

 
 
Поиск:
расширенный

Ректор Игорь Коваль
ВЫБОРЫ, ВЫЗОВЫ И ОДЕССКИЙ УНИВЕРСИТЕТ
Игорь Николаевич Коваль, ректор ОНУ им. Мечникова – политолог, эксперт-международник. Накануне нового учебного года беседуем с доктором политических наук, профессором И. Ковалем о тектонических сдвигах в международном политикуме и 154-летних традициях Одесского университета.

СКВЕР МИРУ. НОВИЙ ЗАТИШНИЙ КУТОК МИРНОЇ ОДЕСИ
Сьогодні, 20 вересня, напередодні Міжнародного дня миру, Сергій Гриневецький як почесний член Президії Одеської обласної ради миру взяв участь у церемонії відкриття Скверу миру.
© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 0.021