ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
Прес-конференція «Суд, громадяни, суспільство, держава: співпраця заради змін»
26.02.2019

Спікери:

Шевиріна Тетяна — суддя Очаківського міськрайонного суду Миколаївської області, викладач (тренер) Одеського регіонального відділення Національної школи суддів України;

Андрій Дрішлюк — суддя, заступник голови апеляційного суду Одеської області;

Анатолий Бойко — голова Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України».

Під час прес-конференції будуть представлені та обговорені результати першого етапу міжнародного Проекту «Суд, громадяни, суспільство, держава: співпраця заради змін», коротко оглянуті основні напрями роботи та надані експертні рекомендації.

Мета проекту: покращення доступу громадян до судів та судових послуг, підвищення довіри до судів Одеської області через підвищення ефективності судового адміністрування, процесу здійснення судочинства тощо.

За результатами Проекту були розроблені «Правила організації ефективного цивільного судочинства», які включають в себе декілька блоків правил узгоджених адвокатами та суддями та врегульовують найактуальніші прикладні проблеми, які виникають в учасників в процесі розгляду цивільних справ.

Детальну інформацію про хід проекту можна отримати за посиланнями:

https://court.gov.ua/sud1590/inshe/3/

https://oda.court.gov.ua/sud4813/inshe/3/

Докладніше: http://cvu.od.ua/…/v-odesi-vidbudetsya-pres-konferentsiya-…/

 
 
 
Поиск:
расширенный

Артем Филипенко, Сергій Сидоренко
ШАХИ З ЕЛЕМЕНТАМИ ЗООЛОГІЇ: ЯК ДОДОН ТА САНДУ Б'ЮТЬСЯ ЗА ВЛАДУ У МОЛДОВІ
"Пані президент, Європа – на вашому боці. Процвітання, стабільність і свобода – наша спільна мета. Можете на нас розраховувати". Ця заява голови Європейської ради Шарля Мішеля за підсумками його зустрічі з Маєю Санду у деталях є дивною, адже стабільність – це саме те, проти чого бореться Санду, прозахідна президентка Молдови, яка торік здобула приголомшливу перемогу. А от для її опонента, проросійського експрезидента Ігоря Додона, та сама стабільність стала головним активом, що дозволяє йому зберігати контроль над процесами у країні.

«Мова. Культура. Ідентичність»: до Міжнародного дня рідної мови
21 лютого світова спільнота відзначає Міжнародний день рідної мови. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було проголошено на сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у 1999 р. Тим самим організація підтримує мову як ознаку культурної приналежності людини і вважає, що вивчення іноземних мов та багатомовність є ключами до взаєморозуміння та взаємоповаги.© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.038