ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ на тему: «Презентація результатів дослідження діяльності Центру надання адміністративних послуг Одеської міської ради»
11.12.2014

Під час прес-конференції відбулась презентація:

- проекту «Асоціація регіональних аналітичних центрів». результати загальнодержавного моніторингу діяльності Центрів надання адміністративних послуг;

- презентація аналітичного звіту за результатами моніторингу діяльності ЦНАП у 14ти містах обласного значення;

- результати моніторингу Центру надання адміністративних послуг Одеської міської ради;

- попередні рекомендації щодо вдосконалення роботи Центру надання адміністративних послуг в Одеській області;

- план кампанії проекту «Асоціація регіональних аналітичних центрів: інструмент підвищення ефективності управління в регіонах України» щодо допомоги в покращенні надання адміністративних послуг в Одеській області.

Впродовж «круглого столу» відбулось обговорення напрямків покращення діяльності Центру надання адміністративних послуг Одеської міської ради.

 
 
 
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ПЕРЕМОГА, ПІДІРВАНА КОРУПЦІЄЮ: ЧИМ ЗАВЕРШИЛИСЯ ВИБОРИ У БОЛГАРІЇ
Незадовго до опівночі Бойко Борисов – прем'єр-міністр, який з невеликими перервами править у Болгарії з 2009 року, – виступив зі зверненням на своїй сторінці у мережі Facebook. Засунувши руки в кишені і не звертаючи уваги на падаючий сніг, прем'єр та лідер партії ГЄРБ ("Громадяни за європейський розвиток Болгарії") запропонував опонентам мир і створення експертного уряду, який візьме на себе відповідальність і до грудня зробить усе, аби вийти з пандемії та піти далі. Миролюбний тон та пропозиція Борисова щодо "експертного уряду" навряд чи когось ввели в оману. Його наміри очевидні – залишитися при владі і за можливості уникнути дострокових виборів.

Перлина у книжковому намисті: Одеському журналу „Крокодил” – 110!
110 років тому, 2 квітня 1911 року, в Одесі вийшов друком перший номер знаменитого гумористичного журналу «Крокодил», що став непересічним явищем в історії журналістики. У життєписі цього видання – багато яскравих подій і харизматичних особистостей, завдяки яким журнал став дуже популярним.© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.030