![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
Пресс-конференция, посвященная презентации проекта «Первый одесский региональный индустриальный парк»
![]() 17.04.2014
Спикер пресс-конференции: Муравенко Антон Александрович — и.о. директора КП «Бюро регионального развития». «Сегодня КП «Бюро регионального развития» хочет представить вам крупнейший инвестиционный проект в Одесской области — строительство «Первого одесского регионального индустриального парка». Год назад Одесским областным советом была принята Концепция индустриального парка. Проект предполагает строительство индустриального парка на территории села Червонознаменка Ивановского района на участке общей площадью 136 гектаров. Участок расположен в очень удобном месте: рядом трасса «Одесса — Киев», железнодорожная ветка в сторону Раздельной, река Малый Куяльник, ЛЭП, магистральный газопровод», — сказал Антон Муравенко. |
Пошук:
![]() ![]() ![]() ІГОР КОВАЛЬ
На тлі війни в Україні дедалі частіше порушується питання про майбутнє НАТО. Агентство Bloomberg стверджує: «Альянс ще до можливого повернення Трампа опинився на межі кризи. Йдеться не лише про війну, але й про стратегічні розбіжності, занепад армій Європи та втрату довіри між союзниками.» Та чи справді йдеться про кризу НАТО? Швидше, про його трансформацію. Доктор політичних наук Ігор Коваль із експертним оглядом ситуації.
![]() ![]() ![]() З 12 по 19 липня 2025 року в Одесі проходитиме Тиждень французької культури — цикл мистецьких і пізнавальних подій, присвячених культурній дипломатії та дружбі між Одесою та Францією.
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.013 |