ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Тональний кушон: як обрати і як правильно використовувати цей б'юті-продукт
29.03.2024 в 12:42

Тональний кушон: як обрати і як правильно використовувати цей б'юті-продукт

У наш час придумати щось інноваційне і таке, що привертає увагу жінок, досить складно. Однак це вдалося нещодавній новинці у сфері косметики – кушону. Ці б'юті-продукти з Кореї набули широкого розголосу не лише через незвичну форму у вигляді пудрениці, а й завдяки текстурі з доглядальними властивостями.

Шукаєте якісні кушони провідних корейських фірм – звертайтеся до офіційного дистриб'ютора косметичних продуктів Lotana. У магазині компанії представлена корейська косметика гуртом в Україні на вигідних умовах і за приємними цінами.

Що таке тональний кушон?

Рідкий тонувальний засіб для макіяжу у вигляді подушечки і ємності з тональним кремом – і є кушон. По суті, це комбінація тональної основи або BB/CC-крему з м'яким спонжиком у компактному футлярі.

Тональні кушони випускають на корейському ринку понад 15 років, але вони стали особливо популярними з 2016 року, коли вони розповсюдилися по Європі та Америці. Завдяки оригінальному вигляду і складу, макіяж з кушоном не жирнить і не забивається в складки шкіри. Саме тому кушон залишається трендовим продуктом і донині.

Переваги тонального кушона

Основні плюси використання тонального кушона:

1. Відсутність перевитрат. Під час натискання подушечки на дно футляра виділяється саме та кількість тонального засобу, яка необхідна, щоб вкрити певну ділянку обличчя.

2. Гарне розтушовування. Можна легко зробити натуральний макіяж кушоном. М'який спонж відмінно розподіляє тональний крем по всій поверхні шкіри, залишаючи натуральний фініш. Його можна наносити у два шари для насиченості кольору.

3. Зручність застосування. Нема потреби наносити засіб на руки, що допомагає уникнути потрапляння на шкіру бактерій. Просто натисніть подушечкою на дно коробочки й засіб уже на ній.

4. Багатофункціональність. Крем має як зволожувальні, матувальні, так і захисні властивості (наприклад, кушон з SPF).

5. Легкість покриття. Завдяки невеликому розміру і круглій формі кушон для обличчя дуже зручно носити з собою в сумці, брати в подорожі.

Як обрати тональний кушон

Під час вибору ідеального кушона, варто враховувати ваш відтінок шкіри, а також її потреби.

Якщо хочете знати, як обрати тональний кушон – подивіться на тон вашого тонального крему і порівняйте його з представленою палеткою кольорів у магазині. Власницям світлої шкіри підійдуть світлі відтінки, тим, у кого темніший шкірний покрив, варто вибрати більш насичені відтінки.

Особливості корейських тональних кушонів

Догляд за шкірою обличчя також важливий, коли обираєте кушон:

1. Кушон з матовим покриттям – ідеальний для власниць жирної, схильної до утворення вугрової висипки шкіри. Косметика такого типу стане у пригоді в літню пору.

2. Тональний кушон із сатиновим фінішем – підійде для сухої, виснаженої шкіри. Він додатково живить і зволожує епідерміс.

3. Кушон для макіяжу з високим ступенем покриття – популярний серед людей, які зіткнулися з проблемою акне. Ідеально матує і вирівнює тон шкіри.

4. Антиейдж кушон – доглядає за зрілою шкірою, схильною до утворення тріщин і зморшок. Прекрасно зволожує і вирівнює рельєф шкіри.

5. Відбілювальний кушон – дає змогу освітлити шкіру на один тон. Іноді дає рожевий підтон, щоб підкреслити блідість шкіри.

6. Водостійкий кушон – добрий супутник у поїздках на море. Не розтікається, не змивається, залишається на обличчі протягом дня.

Покрокове керівництво із застосування

Пропонуємо просту інструкцію, як правильно використовувати корейський тональний кушон для досягнення найкращого результату:

1. Візьміть пуховку, що йде в комплекті, просуньте три пальці в спеціальний отвір для утримання кушона. Не надто сильно натисніть подушечкою на тональний засіб.

2. Наносьте засіб на обличчя поплескуючими рухами по всій поверхні, починаючи від основи щік до вилиць, від підборіддя до зовнішніх кутів.

3. Через 2 хвилини ви зможете розподілити продукт по всьому обличчю.

Використання тонального кушона: зазвичай вистачає двох-трьох натискань, щоб створити прекрасний, рівний макіяж.

Догляд і зберігання

Щоб продукт залишався гігієнічним і ефективно наносився, дотримуйтесь цих порад:

● промивайте подушечку щоразу після нанесення макіяжу мильною водою, сполосніть;

● придбайте додаткові пуховки, якщо у вас немає часу щоразу мити подушечку.

Висновки

Створити ідеальний тон обличчя не так важко, як здається, достатньо придбати кушон, що підходить під індивідуальні особливості шкіри. Найкращі тональні кушони корейського виробництва продаються у магазині Lotana. Враховуйте, що закупівля гуртових партій косметики обійдеться вигідніше, ніж купівля вроздріб. Ціна набору продукції вийде дешевшою. Тому рекомендуємо зробити гуртове замовлення і купити кілька засобів провідних виробників.

Рекомендуємо до прочитання Перехід від зимового до весняного догляду за шкірою

Пошук:
розширений

Автор
Почему до датчика уровня сахара от Apple еще далеко
По данным Международной федерации диабета (IDF) за 2021 год, от диабета страдают 10,5% людей в возрасте от 20 до 79 лет и половина из них не знает об этом. Согласно прогнозам, к 2045 году этим заболеванием будет болеть на 46% больше — каждый восьмой взрослый или 783 миллиона человек. Эта перспектива пугающая, но не удивительная, учитывая текущую ситуацию

7-9 черв­ня 2024 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться XXIV Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»
Під егі­дою Мі­ніс­тер­ства культу­ри та ін­фор­ма­цій­ної політи­ки Ук­раї­ни, Одесь­ка на­ціо­наль­на на­у­ко­ва біб­ліо­те­ка, Ук­ра­їнсь­ка асо­ціа­ція ви­дав­ців та кни­го­роз­по­всюд­жу­ва­чів, Дер­жав­на на­у­ко­ва уста­но­ва «Книж­ко­ва па­ла­та Ук­раї­ни іме­ні Іва­на Фе­до­ро­ва» за спри­ян­ня Одесь­кої об­лас­ної дер­жав­ної ад­міністра­ції, Одесь­кої об­лас­ної та Одесь­кої місь­кої рад, Ук­ра­їнсь­ко­го ін­сти­ту­ту кни­ги, Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­гані­за­ції «Ук­ра­їнсь­ка біб­ліо­теч­на асо­ціа­ція» та Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­га­ні­за­ції «Біб­ліо­по­ліс» про­во­дять Все­ук­ра­їнсь­ку ви­став­ку-фо­рум «Ук­ра­їнсь­ка кни­га на Оде­щині».

Останні новини:
13:35 19.05.2024
11:48 17.05.2024
12:25 16.05.2024
15:06 14.05.2024
19:32 13.05.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.011